У «Нафтогазі» розповіли, коли зможуть почати встановлення безкоштовних газових лічильників

У «Нафтогазі» розповіли, коли зможуть почати встановлення безкоштовних газових лічильників

За словами менеджера компанії, «Нафтогаз» зможе приступити до встановлення безкоштовних газових лічильників відразу після затвердження Кабміном фінплану НАК.

Про це УНІАН повідомив заступник начальника департаменту енергоефективності НАК «Нафтогаз України» Олексій Хабатюк.

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» зможе приступити до встановлення безкоштовних лічильників для трьох мільйонів домогосподарств в Україні відразу після того, як Кабінет міністрів України затвердить фінансовий план компанії з урахуванням коштів на встановлення, а також прийме алгоритм передачі лічильника споживачу.

«Нафтогаз» зможе приступити до встановлення лічильників відразу після того, як Кабінет міністрів затвердить фінансовий план компанії, де будуть передбачені відповідні кошти на закупівлю і встановлення таких лічильників», — сказав він.
За його словами, другим не менш важливим процедурним кроком має стати визначення урядом алгоритму такого встановлення і порядку передачі цього лічильника споживачу.
«Проблема в тому, що коли «Нафтогаз» купує лічильник, його потрібно поставити на баланс, відповідно, для передачі його споживачеві має бути процедура. Ми готові віддати його умовно за одну копійку як подарунок, щоб у споживача не виникало податкових зобов’язань, як мінімум», — пояснив Хабатюк.
За інформацією менеджера НАК, компанія вже підготувала і передала на розгляд до міністерств (Мінекономрозвитку і Міненерговугілля) проект постанови зі встановлення лічильників, в якій прописано, що сама процедура передбачає укладення прямого контракту з клієнтом за типовим договором, так само, як це діє для прямих споживачів газу компанії.
При цьому Хабатюк висловив побоювання, що фактичний час початку встановлення газових лічильників для споживачів за рахунок нацкомпанії залишається невизначеним через можливе затягування затвердження фінансового плану компанії або ж незатвердження в ньому коштів на таке встановлення.
«Фінансовий план минулого року не був затверджений, позаминулого року він був затверджений наприкінці листопада, ще роком раніше він був затверджений у липні, тому більший ризик я бачу з боку того, чи буде затверджений фінплан і чи будуть у ньому затверджені кошти на встановлення таких лічильників», — наголосив він.

Автор:

(Всего статей: 10020)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: