Ринок акумуляторних систем зберігання енергії до 2023 року перевищить $13 млрд

Ринок акумуляторних систем зберігання енергії до 2023 року перевищить $13 млрд

Згідно з новими дослідженнями компанії GlobalData, в період між 2019 і 2023 роками Азіатсько-Тихоокеанський регіон залишиться найбільшим ринком збуту для систем зберігання енергії.

Про це пишуть «ЕлектроВісті».

За прогнозами компанії GlobalData, до 2023 року  глобальний ринок акумуляторних систем зберігання енергії зросте до більш, ніж 13 млрд. дол.

У звіті «Ринок акумуляторних систем зберігання енергії: глобальний ринок, конкурентне середовище і аналіз ключових країн до 2023 року» говориться, що Азіатсько-Тихоокеанський регіон (APAC) як і раніше залишиться світовим лідером в цій сфері, і на його частку буде припадати 6,05 млрд. дол. від загального світового товарообігу.

Країни APAC «виділяють значні кошти на покращення своєї мережевої інфраструктури і вдосконалення структури ринку для залучення іноземних інвестицій», йдеться у доповіді.

Падіння цін на технології і зростання темпів розвитку ринку електроенергії є основними рушійними факторами прогресу в сфері зберігання енергії.

Азіатсько-Тихоокеанський регіон з часткою в 45% від загальносвітових показників встановленої потужності у 2018 році став найбільшим ринком систем зберігання енергії на планеті.

У міру збільшення числа електростанцій на відновлюваних джерелах енергії, підключених до електричних мереж, таким країнам, як Китай, Індія, Японія, Південна Корея і Філіппіни, потрібно буде «звернути увагу на регулювання частоти в енергосистемі, щоб нормалізувати коливання, якими супроводжується виробництво електроенергії з відновлюваних джерел «, наголошується в дослідженні.

За оцінками експертів, ємність американського ринку систем зберігання енергії в 2023 році складе 2,96 млрд. дол.  або 23% від загальносвітового обсягу продажів.

Бхавана Шрі, аналітик GlobalData, що займається питаннями енергетики, зазначив: «У 2018 році США стали найбільшим ринком акумуляторних систем зберігання енергії (BESS) як з точки зору сукупної встановленої потужності, так і за підсумками загальної ринкової вартості реалізованих проектів. Ймовірно, Америка і в майбутньому продовжить лідирувати на рівні окремих держав «.

Згідно з дослідженням ринку, найбільш часто у проектах роблять вибір на користь літій-іонної технології, яка найближчим часом збереже за собою пальму першості.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: