Šhebel наростив виробництво світлих нафтопродуктів майже на 10%

Šhebel наростив виробництво світлих нафтопродуктів майже на 10%

За результатами 4-х місяців 2019 року виробництво світлих нафтопродуктів на Шебелинському ГПЗ (Харківська область) склало 149,1 тис. т, що на 12,7 тис. т (або на 9,3 %) більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Про це повідомила прес-служба «Укргазвидобування».

Зокрема, бензинів з початку року було вироблено 52,7 тис. т (приріст 42,4 %), дизельного пального – 27,1 тис. т (спад близько 10 %).

Обсяги переробки сировини на підприємстві за цей період зросли майже на 6 % (перероблено 172,8 тис. т у січні-квітні 2019 р. проти 163,2 тис. т у січні-квітні 2018 р.).

В основному підприємство переробляло сировину (нафту та газовий конденсат) власного видобутку. Крім того, для дозавантаження потужностей використовували сировину від видобувних компаній України й Європи.

«Приріст виробництва став можливим завдяки підвищенню довіри наших клієнтів до продукції, яку ми виробляємо. А така довіра стала можливою завдяки дотриманню високих стандартів якості, які ми декларували, коли виводили бренд Šhebel на ринок. Сировинна база, виробничий процес, відвантаження, маркетинговий супровід під час роздрібної реалізації – кожному з цих етапів ми приділяємо максимальну увагу і маємо результат, – коментує результати роботи Сергій Федоренко, директор з комерційних питань АТ «Укргазвидобування».

Працюємо далі над тим, щоб кожен український водій міг заправляти автівку якісним вітчизняним пальним за розумною ціною».

«Терминал» писал, Шебелинский газоперерабатывающий завод (ГПЗ, Харьковская обл.), эксплуатируемый АО «Укргазвыдобування» (УГВ), на фоне приостановки Беларусью экспорта нефтепродуктов в Украину, готов в апреле-мае дополнительно предложить украинскому рынку от 15 тыс. тонн до 20 тыс. тонн светлых нефтепродуктов.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: