Укртрансгаз після модернізації запустив компресорну станцію «Гребінківська»

Укртрансгаз після модернізації запустив компресорну станцію «Гребінківська»
Компресорна станція «Гребінківська» після проведення модернізації працюватиме у штатному режимі.

Про це повідомляє прес-служба АТ «Укртрансгаз».

«Укртрансгаз запустив у роботу третій із трьох запланованих до оновлення газоперекачувальних агрегатів компресорної станції «Гребінківська». В них замінено старі газотурбінні двигуни на нові потужністю 16 МВт виробництва українського ДП «НВКГ «Зоря» – «Машпроект». Таким чином, оператор ГТС успішно завершить модернізацію станції», — зазначили в Укртрансгазі.

Надалі об’єкт функціонуватиме у штатному режимі роботи: три модернізовані газоперекачувальні агрегати працюватимуть для транспортування газу, а четвертий – виконуватиме резервну роль.

Модернізація дозволить підвищити економічні та екологічні показники обладнання до рівня сучасних європейських стандартів. Так, нові газотурбінні двигуни використовують до 4900 кубометрів на годину паливного газу для забезпечення власної роботи, що на 15% економніше у порівнянні зі старими. При цьому, за результатами фактичного тестування, викиди в атмосферу оксидів азоту та оксидів вуглецю відповідають нормативам Директиви 2010/75/ЄС про промислові викиди.

До реалізації проекту модернізації на КС «Гребінківська» були залучені представники заводу-виробника обладнання – ДП «НВКГ «Зоря» – «Машпроект». Це дало можливість мінімізувати ризики та оптимізувати термін виконання робіт.

Загальний обсяг газу, який проходить магістральними газопроводами «Уренгой – Помари – Ужгород», «Прогрес» та «Єлець – Курськ – Київ» через КС «Гребінківська», у 2018 році становив 38,5 млрд кубометрів газу, а у 2019 році станом на 1 травня – 14 млрд кубометрів газу.

«Термінал»  писав, «Укртрансгаз» прийняв в промислову експлуатацію другий із трьох запланованих до оновлення газоперекачувальних агрегатів компресорної станції «Гребінківська». Це відбулося в останній день зими – 28 лютого.

 

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: