Рубрика | Україна

Частковий запуск ринку електроенергії в Україні можливий з 1 липня — Єврокомісія

Частковий запуск ринку електроенергії в Україні можливий з 1 липня — Єврокомісія
Європейська комісія вважає, що ринок електроенергії частково може бути запущений в Україні з 1 липня, але з чітким поетапним планом дій щодо його подальшого впровадження.

Про це на конференції, присвяченій запуску ринку електроенергії, сказав керівник групи з питань енергетики та навколишнього середовища Групи підтримки України в Європейській комісії Торстен Воллерт, повідомив кореспондент Укрінформу.

«Ринок частково можна запустити в липні, ми б цього хотіли, але залишиться ще низка питань, які треба вирішувати. Залишилося 5 тижнів, ми напевно не встигнемо це все закінчити. Ідеально, якщо 1 липня відбудеться перший етап, але з чітким планом дій на другий, третій, четвертий етапи — тощо», — сказав Воллерт.

За його словами, листа з відповідною заявою було направлено і уряду, і Міністерству енергетики та вугільної промисловості, але відомства поки що не надали відповіді.

«Лист з усіма заходами, які мають бути виконані. Є якийсь план дій, щоб відкриття ринку пройшло без перебоїв, стрибків цін, витіснення учасників ринку, на це питання має відповісти регулятор. Всі учасники ринку мають мати можливість поетапно підготуватися», — додав Воллерт.

Представник Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і коммуальних послуг, з питань управління енергоринку Володимир Бутовський, у свою чергу, підкреслив, що регулятор не бачить ніяких перешкод для запуску ринку з 1 липня.

«Комісія не бачить ніяких перешкод для введення з 1 липня повномасштабного ринку. Для цього було ухвалене все основне вторинне законодавство. Це і правила ринку, і кодекси. Триває робота щодо їх уточнення з метою не допустити коливання цін. Комісія зі свого боку вжила всіх можливих заходів», — заявив Бутовський.

Читайте в «Терміналі», Міненерго, НКРЕКП та ключові енергокомпанії закликали до своєчасного запуску ринку електроенергії з 1 липня.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: