Україна та Угорщина збільшили технічну потужність транспортування газу на 14%

Україна та Угорщина збільшили технічну потужність транспортування газу на 14%

АТ «Укртрансгаз» та угорський FGSZ збільшують технічну потужність транспортування газу на 14% за напрямком Угорщина-Україна.

Про це повідомила прес-служба «Укртрансгазу».

«За результатами проведення низки підготовчих заходів Операторами ГТС України та Угорщини, технічна потужність транспортування природного газу за напрямком Угорщина-Україна збільшена на 14%», — сказано у повідомленні.

Ці корегування вже внесені в угоду про взаємодію між АТ «Укртрансгаз» та FGSZ LTD і вступають в дію з 30 травня 2019 року.

Оператори домовилися про збільшення загальної потужності у точці ГВС «Берегдароц» з 17,1 до 19,5 млн куб. м на добу.

У компанії зазначили, що такі зміни «значно збільшують технічну можливість імпорту природного газу в Україну з Угорщини, що є особливо важливим у контексті підготовки до зимового сезону 2020″.

«Оскільки контракт між «Нафтогаз України» та «Газпром» закінчується наприкінці 2019 року, і наразі жодних нових угод не підписано, Україна готується до ймовірності припинення транзиту з початку 2020 року. Для зменшення ризиків та стабільного проходження наступного опалювального сезону в Україні, необхідно накопичити близько 20 млрд куб. м газу в підземних сховищах України. Що складає на 3 млрд куб. м газу більше у порівнянні з попереднім періодом 2018 року», — зазначили в «Укртрансгазі»

Там наголосили, що угорський напрямок імпорту стає все більш популярним серед замовників послуг АТ «Укртрансгаз». У 2016 році з Угорщини до України було завезено близько 1 млрд куб. м, у 2017-му – 2,8 млрд куб. м, у 2018-му – вже 3,4 млрд куб. м.

З початку 2019 року за цим напрямком вже було імпортовано 0,92 млрд куб. м, що на 66% більше за аналогічний період 2018 року.

«Беручи до уваги той факт, що тарифи на точки виходу з ГТС Угорщини у період з квітня по вересень є конкурентними на європейському ринку газу, можна очікувати, що і в цьому році продовжиться зростання імпорту природного газу до України з Угорщини», — зазначили в АТ.

Читайте в «Терміналі», обсяг газу в підземних сховищах України станом на 25 травня збільшився до 10,995 млрд куб. м.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: