Експлуатуватиме ГТС єдиний оператор замість п’яти окремих філій — Укртрансгаз

Експлуатуватиме ГТС єдиний оператор замість п’яти окремих філій — Укртрансгаз

З початку червня функції технічної експлуатації української газотранспортної системи (ГТС), які до цих пір виконували п’ять окремих філій АТ «Укртрансгаз», здійснюватиме одна — «Оператор ГТС України».

Про це повідомляє прес-служба АТ «Укртрансгаз».

“З 1 червня розпочався черговий етап проекту з анбандлінгу ГТС України. В філії «Оператор ГТС України», як єдиному підрозділі, поєднано функцію технічної експлуатації ГТС, яку раніше виконували п’ять окремих філій АТ «Укртрансгаз». Таким чином, створено прообраз майбутнього незалежного Оператора ГТС України, до якого переведено понад 12 тисяч співробітників, безпосередньо задіяних в процесі транспортування газу”, — йдеться у повідомленні.

Однією з ключових змін в у керуванні ГТС стало спрощення управлінської структури, що збільшує відповідальність керівників на місцях та пришвидшує процеси прийняття рішень. Суттєво реорганізуються бізнес-процеси підприємства для підвищення ефективності його роботи та приведення у відповідність міжнародним практикам управління.

Задача цього етапу анбандлінгу – відпрацювати формат роботи майбутнього незалежного Оператора як єдиної структури, протестувати наявні управлінські та технологічні процеси та усунути можливі розбіжності.

«Ми максимально наблизилися до нашої мети – створення незалежного Оператора ГТС України. З 1 червня всі підрозділи, що задіяні в процесі транспортування газу, буде об’єднано «під єдиним дахом». Ми ретельно до цього готувалися – створили принципово нову, спрощену та гнучку оргструктуру, запроваджуємо кращі міжнародні стандарти роботи, зібрали високопрофесійну команду та отримали підтримку провідних європейських експертів. Впевнений, що незабаром це дасть нам змогу увійти до сім’ї європейських операторів ГТС»,– прокоментував новий етап анбандлінгу генеральний директор філії «Оператор ГТС України» Павел Станчак.

З 1 липня 2019 року розпочнеться наступний етап анбандлінгу, який триватиме до кінця поточного року. Він передбачає перехід функції технічної експлуатації українською газотранспортною системою до ТОВ «Оператор ГТС України» (“ОГТСУ”), окремої юридичної особи, стовідсотковим засновником якої є АТ «Укртрансгаз». До ТОВ буде переведено всіх співробітників, які забезпечують транспортування природного газу. Взаємодія між АТ «Укртрансгаз» та ТОВ «ОГТСУ» відбуватиметься на основі укладеного «Договору про технічне обслуговування».

Таким чином, у другому півріччі 2019 року Оператор ГТС України функціонуватиме вже як окрема юридична особа в межах Групи Нафтогаз. З 1 січня 2020 року, після закінчення транзитного договору з Газпромом, планується повністю вивести ТОВ «ОГТСУ» з Групи Нафтогаз – що стане останнім кроком відокремлення функції транспортування природного газу.

Автор:

(Всего статей: 6012)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Завершающий стык, соединяющий морскую и прибрежную секции газопровода «Турецкий поток», сварен в Турции.

  Об этом пишет «Прайм» со ссылкой на оператора проекта Turkstream.

  Техническая операция, которая называется надводный захлест, включала в себя подъем прибрежной и глубоководной секций с морского дна на специальную платформу над водой и их сварку в единую нитку газопровода. Общий вес, который был поднят во время работ составил около 409 тонн. После тщательной проверки сварного шва нитка газопровода была уложена на морское дно на глубину 32 метра. Данная операция была проведена на обеих нитках в российских водах в январе-феврале 2019 года и завершена у турецкого побережья в текущем году.

  «Завершающий стык, соединяющий морскую и прибрежную секции «Турецкого потока», был сварен в Турции. Он символизирует завершение всего комплекса работ по созданию газопроводной системы в Черном море», — говорится в сообщении Turkstream.

  «Терминал» писал, «Булгартрансгаз» возобновил тендер на строительство газопровода от турецкой до сербской границы. Оценка инвестиций в проект 474-км участка составляет 2,77 млрд болгарских левов, без учета НДС.

  Читать все: Анекдоты, Др. страны, Компании, энергетика

 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте
 • – Пап, а чем революции отличаются от переворотов?
 • Сколько предсказателей ни слушай

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: