«Зелені» облігації можуть залучити $73 мільярди інвестицій в Україну

«Зелені» облігації можуть залучити $73 мільярди інвестицій в Україну

За розрахунком International Fininace Company запуск ринку «зелених» облігацій дасть змогу Україні залучити $73 млрд до 2030 року.

Про це йшлося на презентації «Концепції запровадження ринку «зелених» облігацій» Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України, повідомив кореспондент Укрінформу.

«Запуск ринку «зелених» облігацій дасть змогу залучити капітал у різні сфери енергоефективності України. Залучення інвестицій необхідне для виконання цілей Енергетичної стратегії України до 2035 року», — підкреслив заступник начальника Управління реформування сфери енергоефективності та енергозбереження агентства Держефективності Андрій Фролов.

Він підкреслив, що з чотирьох типів облігацій — стандартних «зелених» із цільовим використанням коштів, дохідних, проектних і сек’юритизованих, для України стандартний тип найбільш підходящий.

«Поки що у нас не зовсім розвинена законодавча база для цих трьох видів, тому ми думаємо зупинитися на першому виді облігацій, який більш пристосований до наших реалій», — підкреслив Фролов.

Роботу над запуском ринку «зелених» облігацій в Україні розпочато 2018 року. Проектом Кабінету міністрів передбачено введення ринку «зелених» облігацій у два етапи. На першому етапі 2020-2021 років передбачається введення в обіг стандартних «зелених» облігацій як цінних паперів. На другому етапі — 2021-2022 рр. — передбачається створення правових умов та інфраструктури для обігу на ринку інших типів «зелених» облігацій (проектних, дохідних, сек’юритизованих).

«Зелені» облігації — це боргові папери, гроші від розміщення яких спрямовуються виключно на різні екологічні проекти. У 2007 році вперше в світі було випущено «зелених» облігацій на суму 860 млн дол., а 2018 року цей показник становив уже 389 млрд дол.

Читайте в «Терміналі», Держенергоефективності, як один з координаторів роботи над створенням системи аукціонів в Україні провело спільну нараду із бізнесом та експертами у Комітеті ВРУ ПЕК для формування узгоджених рішень.

Автор:

(Всего статей: 8907)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: