Конституційний суд визнав створення НКРЕКП неконституційним

Конституційний суд визнав створення НКРЕКП неконституційним

Конституційний суд України визнав неконституційними низку положень Закону «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

У справі, яка розглядалася за поданням 46 народних депутатів, суд вирішив, що НКРЕКП була створена у неконституційний спосіб, її статус і спосіб формування не відповідають Конституції.

НКРЕКП утворив президент Петро Порошенко своїм указом від 27.08.2014р № 694. Пізніше – 22 вересня 2016р – Верховна Рада прийняла Закон «Про НКЕРЕКП», яким було передбачено, що НКРЕКП є постійно діючим незалежним державним колегіальним органом, членів якого призначає та звільняє президент.

Конституційний суд визнав, що утворивши НКРЕКП своїм указом, президент вийшов за межі своїх конституційних повноважень, оскільки повноваження президента вичерпно визначені Конституцією, яка не передбачає його права утворювати такі органи. Так само Конституція не наділяє президента правом призначати та звільняти членів НКРЕКП.

Крім того, суд вирішив, що визначений законом статус НКРЕКП не відповідає Конституції. За своїми функціями, завданнями і повноваженням НКРЕКП по суті є центральним органом виконавчої влади, а тому відповідно до Конституції закон мав визначити саме такий її статус, який передбачає входження НКРЕКП в систему органів виконавчої влади і спрямування її роботи Кабінетом Міністрів.

Автор:

(Всего статей: 17082)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление
 • Пьер Рошен

  Поддерживаю решение КС. Далее должна наступить угол. ответственность для Парашенка и Вовка

  • Юрий Григорьевич

   Пьєр Козлен, навчись, вата козолупна, української, а потім вже лізь з своїми порадами. А то буде тут кожен мокшанський козій випердень умнічати.

   • Пьер Рошен

    Швондер, не потрібно пердіти — йди до WC похезай

 • e593

  Наконец-то: когда ПАП ушёл с поста, КСУ расправил плечи! А раньше слабо было?

  • Юрий Григорьевич

   Просто в нас дуже принциповий КСУ. Завжди підтримує принципи того, хто при владі.

   • Пьер Рошен

    Гнида парахоботівська

  • кондрат

   А де ти був, коли вальцман гроші в офшори виводив у той час коли в Іловайському котлі гинули захисники України ? Чому не вийшов і не викинув падлюку з кабінету ? слабо було ? Чому 72% населення України НЕНАВИДІЛА ТОГО КНУРА-ВАЛЬЦМАНА , ЩО ЖИРУВАВ НА КРОВІ УКРАЇНЦІВ , а коли він і його кум-алкаш проти Наді Савченко зляпали справу у всіх язики в одне місце затягнуло ? Ось тому й КСУ тільки зараз плечі розправив… Бо згадаємо Гонгадзе, Шеремета, Гандзюк, Небесну сотню нарешті …. Розкриті всі ті вбивства ? Бо в Україні 28 років керує МАФІЯ ВОРІВ І ВБИВЦЬ ! Кучма відповів за Гонгадзе ? Так само як Порошенко з Аваковим за Шеремета , за Гандзюк, за отого хлопчика 5 річного ! БО САМЕ ПОРОШЕНКО З АВАКОВИМ ПЕРЕТВОРИЛИ ВСЮ УКРАЇНУ НА ВРАДІЄВКУ !!! СЛАВА УКРАЇНІ ! ГЕРОЯМ СЛАВА ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ !

 • Юрий Григорьевич

  Три роки це було конституційно, а тут, раптом очухалися? Та це не КС, а якась чарівна паличка. Махаєш нею в один і той же бік, а вона чарує по різному, в залежності. хто нею махає.

  • Пьер Рошен

   Скунс не бзди. Тікай до Польші ,по бізвізу, підмивай панів

   • Юрий Григорьевич

    Молодці, козолупи мокшанські. Навіть трохи опанували ґуґл перекладач, щоб на людей стати схожими. Та вистачіло ненадовго. Ватне рило лізе крізь зачатки чогось схожого на інтелект. Та хйулостанівцям і так зійде. Бо для того, щоб вилизувати вонючіх бурятів та кадирівців, цього достатньо.

 • Владимир

  Это означает, что все постановления и решения, которые были приняты в пользу «власть имущих» недействительны. Необходимы перерасчеты, но теперь уже в пользу честных людей.

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Завершающий стык, соединяющий морскую и прибрежную секции газопровода «Турецкий поток», сварен в Турции.

  Об этом пишет «Прайм» со ссылкой на оператора проекта Turkstream.

  Техническая операция, которая называется надводный захлест, включала в себя подъем прибрежной и глубоководной секций с морского дна на специальную платформу над водой и их сварку в единую нитку газопровода. Общий вес, который был поднят во время работ составил около 409 тонн. После тщательной проверки сварного шва нитка газопровода была уложена на морское дно на глубину 32 метра. Данная операция была проведена на обеих нитках в российских водах в январе-феврале 2019 года и завершена у турецкого побережья в текущем году.

  «Завершающий стык, соединяющий морскую и прибрежную секции «Турецкого потока», был сварен в Турции. Он символизирует завершение всего комплекса работ по созданию газопроводной системы в Черном море», — говорится в сообщении Turkstream.

  «Терминал» писал, «Булгартрансгаз» возобновил тендер на строительство газопровода от турецкой до сербской границы. Оценка инвестиций в проект 474-км участка составляет 2,77 млрд болгарских левов, без учета НДС.

  Читать все: Анекдоты, Др. страны, Компании, энергетика

 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте
 • – Пап, а чем революции отличаются от переворотов?
 • Сколько предсказателей ни слушай

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: