До Києва, напередодні введення нового ринку електроенергії, прибув представник Держдепу США

До Києва, напередодні введення нового ринку електроенергії, прибув представник Держдепу США

До Києва для обговорення з представниками української влади та бізнесу важливість проведення реформ у сфері енергетики прибув головний заступник керівника Бюро Держдепартаменту США з питань енергоресурсів Кент Логсдон.Про це повідомляється на сайті уряду.

“Вітаємо в Києві головного заступника керівника Бюро Держдепартаменту з питань енергоресурсів Кента Логсдона, який прибув для обговорення важливості енергетичних реформ з представниками української влади та бізнесу”, — повідомляється на сторінці посольства.

У свою чергу, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі із старшим заступником помічника Держсекретаря США з питань енергетичних ресурсів Кентом Логсдоном зауважив, що енергетична незалежність України – це складова енергетичної безпеки Європи і запорука ефективної співпраці з іншими стратегічними партнерами держави.

«Дякуємо за увагу до питань енергетики. Спільне розв’язання таких питань впливає не тільки на енергонезалежність України, а й на енергетичну безпеку Європи», — сказав Гройсман.

Учасники зустрічі відзначили, що серед тем, щодо яких Україна і США мають спільну позицію, є посилення ролі України як транзитера газу до європейських споживачів і максимальне завантаження української ГТС, протидія будівництву газопроводу «Північний потік-2», який є суто політичним проєктом і черговою гібридною зброєю проти ЄС, а також посилення власної спроможності України як газоносної держави.

«Енергетика – це велика частина наших відносин. Вашингтон дуже серйозно ставиться до енергетичної складової співпраці з Україною. Уряд США зацікавлений у реалізації спільних проєктів»,– сказав Логсдон.

Високопосадовець очолив делегацію американських фахівців, які оглянули газоносні регіони України, зокрема Полтавську область, на предмет реалізації і розвитку міжнародних проєктів на цих територіях.

Як зазначив Логсдон, він дуже задоволений візитом і розраховує на подальший діалог на високому представницькому рівні.

Читайте в «Терміналі», ринок електроенергії в Україні оцінюється в 300 млрд гривень. Про це під час засідання уряду сказав міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: