Україна запроваджує з 1 липня рішучу реформу енергоринку – Вільям Тейлор

Україна запроваджує з 1 липня рішучу реформу енергоринку – Вільям Тейлор

З 1 липня в енергосекторі України має відбутися рішуча реформа, до якої влада серйозно підготувалася.

Про це заявив під час спілкування з журналістами в American House Тимчасово повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор, коментуючи запуск в Україні з 1 липня нової моделі ринку електроенергії, написало УНН.

«Я чув про запровадження докорінних змін, рішучих реформ з першого липня, які мають наступити в енергетичному ринку України. Сполучені Штати та інші країни мають певний досвід у реформі енергоринку — це складно, необхідна підготовка для адаптації ринку до тих змін, які мають відбутися», — заявив Тейлор.

Тимчасово повірений у справах США зазначив, що питання запуску ринку електроенергії обговорювалося під час розмов членів американської делегації з представниками українського уряду та РНБО. І, на його думку, влада робить все необхідне, щоб уникнути ризиків при переході до нової моделі ринку.

«Питання настільки важливе, що ми мали розмову щодо реформування енергоринку з Національною радою з безпеки та оборони. І вони дуже серйозно ставляться до цього питання і роблять все необхідне, щоби підготуватися до будь-яких неочікуваностей, які можуть статися з цим ринком», — повідомив Тейлор.

Нагадаємо, згідно з Законом України «Про ринок електричної енергії» новий ринок електроенергії має бути запроваджено з 1 липня 2019 року. Запуск ринку — зобов’язання України в рамках імплементації Третього енергопакету ЄС. Також це умова співпраці України з МВФ та отримання макрофінансової допомоги від ЄС обсягом 500 млн євро цього року.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду 5 червня заявив, що ринок електроенергії буде запущено вчасно, згідно з законом, та запевнив, що тарифи на електроенергію для населення не зростуть.

USAID рекомендує запустити ринок електроенергії 1 липня в безпечному режимі, що означає введення на перехідний період певних обмежень, щоб мінімізувати фінансові та технічні ризики.

Читайте в «Терміналі», прем’єр-міністр упевнений, що запуск ринку електроенергії має відбутися 1 липня 2019 року, але якщо Верховна Рада ухвалить рішення про відтермінування, уряд його підтримає.

 

Автор:

(Всего статей: 6801)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Япония, которая является крупнейшим в мире покупателем сжиженного природного газа, в июле получила первую партию СПГ из Китая.

  Об этом пишет Прайм, ссылаясь на Рейтер.

  Груз объемом 70,56 тысячи тонн СПГ был отправлен с терминала Хайнаня, которым управляет государственная китайская компания CNOOC Ltd. Он прибыл на терминал возле города Нагоя в Японии, которым управляют японские компании Toho Gas и JERA.

  Как пишет агентство, это первая поставка СПГ из Китая в Японию с 1988 года, когда японские власти начали публиковать статистику по экспорту и импорту. «Данная отгрузка демонстрирует растущую гибкость азиатского рынка СПГ», — отмечает агентство.

  Китай стал вторым по величине в мире покупателем СПГ на фоне роста потребления газа внутри страны. Однако страна начала реэкспортные поставки на фоне снижения потребления газа в летний период, а японские клиенты покупают его, чтобы сократить свои расходы на энергоносители. По данным агентства, партия СПГ из Китая обошлась значительно дешевле, чем страна в среднем тратила в июле на закупку энергоносителей.

  Япония является крупнейшим в мире покупателем СПГ. По последним данным, которые сообщали СМИ в прошлом месяце, общий объем импорта СПГ Японии в июне составил 5,2 миллиона тонн, что на 6,3% ниже показателя годичной давности.

  Читать все: Анекдоты, Др. страны, Компании, Торговля, энергетика

 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте
 • – Пап, а чем революции отличаются от переворотов?

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: