На Київській ГАЕС після реконструкції запустили другу турбіну

На Київській ГАЕС після реконструкції запустили другу турбіну
На Київській ГАЕС після реконструкції ввели у дослідну експлуатацію гідроагрегат № 2. Роботи проводилися за коштом ЄІБ та ЄБРР.

Про це повідомив кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні ми послідовно продовжуємо взятий раніше курс на реконструкцію гідросилового та гідромеханічного обладнання в рамках широкомасштабної програми з реабілітації діючих ГЕС. Так, зараз триває другий етап проекту «ГЕС Укргідроенерго. Реконструкція. ІІ черга», розрахованого до 2024 року», — наголосив під час урочистого пуску агрегату генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота.

Гідроагрегат був виведений з промислової експлуатації у червні 2018 року. Роботи проводилися АТ «Турбоатом» спільно з ДП «Завод «Електроважмаш».

Головною ціллю реконструкції є підвищення потужності та продовження експлуатації на 40 років.

Після реконструкції потужність гідроагрегату №2 зросла до 46,8 МВт. Нове робоче колесо має більший коефіцієнт корисної дії, що забезпечить продуктивніше використання водних ресурсів.

«Це перший проект, фінансований Європейським інвестиційним банком в Україні, який сприяє збільшенню частки генерації електроенергії з відновлюваних джерел. Проект матиме суттєвий вплив на екологію: він сприятиме зменшенню споживання альтернативних, видобувних видів палива, що означатиме суттєве скорочення викидів СО2 та допоможе Україні виконати свої зобов’язання в сфері протидії змінам клімату», — зазначив керівник Представництва ЄІБ в Україні Жан-Ерік де Загон.

За його словами, особливо важливим є те, що проект поліпшить експлуатаційну працездатність енергетичної системи України та допоможе в її синхронізації у середньостроковій перспективі з європейською системою передачі електроенергії.

У промислову експлуатацію гідроагрегат № 2 буде введений 1 жовтня 2019 року.

До вересня триватиме дослідний етап експлуатації.

 

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: