Укрзалізниця з початку 2019р зекономила енергоресурсів на $6 млн

Укрзалізниця з початку 2019р зекономила енергоресурсів на $6 млн

Укрзалізниці вдалося з початку 2019 року зекономити енергоресурсів більш ніж на 6 млн доларів США, або 165 млн грн. Це досягнуто завдяки впровадженню заходів з «Програми енерго-, ресурсозбереження на залізничному транспорті на 2019—2020 рр.» та закупівлі сучасного рухомого складу.

Компанії вдалося заощадити всі види енергоресурсів, що дало змогу зменшити кількість коштів на їх придбання, повідомила прес-служба.

Зокрема, витрати електроенергії скорочено майже на 30 млн кВт⋅год, дизельного пального — приблизно на 4 тис. тонн, природного газу — на понад 400 тис. м3. Так, лише завдяки придбанню та введенню в експлуатацію локомотивів GE (ТЕ33АС) за 5 місяців зекономлено 1,97 тис. тонн дизельного пального, що зменшило витрати на придбання палива майже на 58 млн грн. Завдяки скасуванню енергоємних обмежень швидкості руху поїздів зекономлено дизельного пального 108 тонн майже на 3 млн грн та 3574 тис. кВт*год електроенергії майже на 7,2 млн грн.

Економії енергоресурсів сприяла і робота тягових енергетичних вагонів-лабораторій, які здійснили 243 дослідні поїздки. За їх результатами виявлені резерви заощадження в тязі поїздів та надані рекомендації щодо реалізації в експлуатаційній роботі. Крім того, за результатами дослідних поїздок розроблено енергооптимальні режимні карти водіння поїздів, у локомотивних депо через скореговані норми питомих витрат дизельного пального та електроенергії.

Також від переведення системи опалення підприємств АТ «Укрзалізниця» на черговий режим у неробочий час, святкові та вихідні дні зекономлено близько 270 тис. м3 природного газу на суму 2,34 млн грн та за рахунок посилення контролю за використанням природного газу зекономлено 66 тис.м3 на суму 784,9 тис. грн.

Заходи для реалізації «Програми енерго-, ресурсозбереження на залізничному транспорті на 2019—2020 рр.» впроваджуються в усі напрямки діяльності залізничного транспорту для зниження рівня енергоємності, зменшення обсягів використання паливно-енергетичних та інших виробничих ресурсів, підвищення рівня безпеки праці та культури виробництва, зменшення обсягів шкідливих викидів у довкілля, навантаження на навколишнє природне середовище та реалізації Національного плану дій з енергоефективності.

Читайте в «Терміналі», тариф на вантажні перевезення «Укрзалізницею» недооцінений у 2-3,5 рази і буде рости.

 

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: