Укренерго заявляє про проблеми у роботі енергосистеми

Укренерго заявляє про проблеми у роботі енергосистеми
Енергосистема працює зі зниженою надійністю, більшу частину доби покриття необхідних резервів пропозиціями генеруючих компаній становить близько 55-60%.

Про це повідомив т.в.о. голови ДП «НЕК «Укренерго» Всеволод Ковальчук у ході круглого столу «Запуск оптового ринку електричної енергії: перші результати та виклики».

«Причина – не всі сегменти ринку запущені, зокрема, відсутній ринок допоміжних послуг. Наразі Укренерго спільно з регулятором працює над тим, щоб прискорити кваліфікацію постачальників допоміжних послуг», – зазначив Ковальчук.

Наразі у більшості годин покриття необхідних резервів пропозиціями генеруючих компаній становить близько 55-60%. Енергосистема працює зі зниженою надійністю.

«Ситуацію з дефіцитом резервів треба терміново виправляти. Це хоч і непрямо, але все ж впливає на ціноутворення. Водночас позитивним є те, що незважаючи на дефіцит резервів, у нас немає значних відхилень надійності роботи як генеруючого обладнання, так і мережі передачі, а також це не спричиняє реального дефіциту потужності в системі», – наголосив він.

Також було відзначено, що протягом 10 днів роботи нового ринку електроенергії суттєво покращилася якість даних комерційного обліку.

«Вважаємо, що потенційні небаланси, спричинені неякісним комерційним обліком, будуть значно нижчі ніж ті, що ми прогнозували перед запуском ринку», – наголосив Ковальчук.

Водночас зазначалось, що дані комерційного обліку малої генерації з ВДЕ, приєднаної до мереж ОСР (оператора системи розподілу), поки не в повному обсязі надходять на MMS (Market Management System). Обсяг втрат в мережах ОСР сьогодні є заниженим відносно тих, які будуть після фінального уточнення всіх даних. Дані комерційного обліку постійно оновлюються. Тож наразі найбільш точні дані на платформі MMS за 1 липня, а найменш – за 14 липня.

Читайте в «Терміналі», 1 липня 2019 року, в Україні настає важливий етап впровадження реформи енергетичної системи держави — відбувається повномасштабний запуск нової моделі ринку електроенергії.

Про це у зверненні щодо впровадженням ринку електричної енергії сказав Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление
 • александр

  Ни одна реформа в Украине не была осуществлена успешно! Ни одна!Потому,что во первых была навязана из за бугра,во вторых нет мозгов или они исключены из процесса! Что скорее всего….

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: