GE і LongWing Energy домовилися про фінансування $150 млн ВЕС в Запорізькій області

GE і LongWing Energy домовилися про фінансування $150 млн ВЕС в Запорізькій області

General Electric (GE) і LongWing Energy SCA (Люксембург) оформили пакет боргового фінансування в розмірі $150 млн для першої черги Запорізької вітроелектростанції (ВЕС) в Запорізькій області потужністю 98 МВт.

Про це йдеться в повідомленні GE, яке цитують Електровісті: «Фінансування дозволить побудувати першу чергу, яка буде включати 27 наземних вітряних турбін GE Renewable Energy 3,6 МВт з діаметром ротора 137 м, висотою маточини 110 м і 15-річною угодою про повне обслуговування («FSA»)», — наголошується в релізі .

Згідно з ним, GE Energy Financial Services (GE EFS), як міноритарний інвестор проекту, працювала з фінансовою установою уряду США OPIC, щоб розблокувати проектне фінансування для Запорізької ВЕС — проекту, який реалізується з 2009 року.

У документі вказується, що позикове фінансування буде надано OPIC, а JP Morgan виступить хедж-провайдером. GE уточнює, що Запорізька ВЕС стане для компанії четвертим проектом ВЕС в Україні із залученням її фінансування і її вітрогенераторних технологій. Крім спонсора проекту LongWing Energy його співінвестором виступає VLC Renewables, йдеться в релізі.

Передбачається, що проект буде запущений в комерційну експлуатацію в 2020 році, буде виробляти понад 330 тис. МВт-год електроенергії на рік, забезпечуючи нею близько 170 тис. домашніх господарств. Згодом проект Запорізької ВЕС заплановано розширити до 500 МВт, що зробить її найбільшою вітроелектростанцією в Україні та п’ятою — в Європі.

OPIC в кінці 2017 року схвалив проект надання кредиту на $ 150 млн і страхування з перестрахуванням на суму до $ 320 млн для будівництва компанією EuroCape великої ВЕС в Запорізькій області. Загальна вартість будівництва ВЕС тоді оцінювалася в 466 млн євро ($ 560 млн).

Передбачалося, що Apollo Global Management LLC для його реалізації виділить мезонінний кредит на 200 млн євро, а компанія LongWing Energy SCA, як акціонер, інвестує в капітал EuroCape і надасть йому позику на загальну суму до 84 млн євро (ця цифра може включати до 34 млн євро інвестицій від GE).

У свою чергу OPIC в рамках проекту погодилася виділити кредит на суму до $ 150 млн. Крім того американська фінустанова застрахує кредит на суму до $ 225 млн для Apollo, а також відсотки по цьому кредиту на суму до $ 50 млн. В рамках проекту страховку інвестицій LongWing в обсязі до $ 81 млн, як передбачалося, повинні були забезпечити Liberty MutualInsurance Europe Ltd і Indian Harbor Insurance Company (XL Catlin). У свою чергу OPIC перестрахує ризик цих компаній на суму до $ 45 млн.

Споруджується EuroCape Запорізька ВЕС розміщується за межами населених пунктів на території Дівненської, Добровської, Дунаєвської, Гірсовської, Надеждинської та Мордвинівської сільських рад в Приазовському та Мелітопольському районах Запорізької області. На території зазначених шести сільських рад планується встановити до 167 вітряних турбін з лінією електропередач 330 кВ на території сьомої – Новенської — сільської ради, а також за межами населеного пункту.

Раніше  Термінал повідомляв, що «Вінд Солар Енерджи» має намір побудувати ВЕС 57 МВт в Житомирській області.

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: