RTE INTERNATIONAL (Франція) консультуватиме УКРЕНЕРГО щодо впровадження інноваційних технологій при експлуатації мереж

RTE INTERNATIONAL (Франція) консультуватиме УКРЕНЕРГО щодо впровадження інноваційних технологій при експлуатації мереж

Укренерго підписало контракт з RTE International (Франція) щодо надання консультаційних послуг, які дозволять оптимізувати експлуатацію магістральних електромереж, підвищити їх надійність та привести до європейських стандартів. Загальна вартість контракту складає більше 1 млн євро. Проект триватиме до грудня 2020 року та фінансуватиметься за рахунок кредитних коштів Світового банку в межах Другого проекту з передачі електроенергії (ППЕ-2).

Як повфдомляється на офіційному сайті «Укренерго», відповідно до контракту фахівці RTE International нададуть низку рекомендацій щодо покращення технічної політики компанії. Зокрема, будуть надані стандарти характеристик обладнання з компенсації реактивної потужності, автоматизованої системи керування технологічними процесами (АСКТП) та каналів зв’язку, стандарти та вимоги до первинного та вторинного обладнання, які використовуються в ENTSO-E.

Також будуть надані рекомендації щодо адаптації існуючого законодавства України до впровадження сучасних технології. Адже більшість діючих нормативних документів, які містять вимоги до обладнання та його експлуатації, регламенти проведення тих чи ін. робіт, розроблялись на основі устаткування та технологій, яке сьогодні вже застаріле. Тому, щоб наші інновації могли працювати у нормативному полі, необхідно внести зміни до відповідних документів.

Консультації від фахівців RTE International охоплюватимуть також питання оптимізації функцій ремонтів. Зокрема, буде розроблено дорожню карту з впровадження системи планування ремонтів відповідно до поточного стану обладнання, а також запропоновано комплекс технічних рішень для автоматизації діагностики ЛЕП.

Серед іншого, французькі колеги допоможуть у створенні R&D-офісу (Research & Development office), аналогічного тому, що діє в RTE International. Йдеться про створення центру з дослідження і розробки рішень для вирішення основних проблем в енергосистемі, оптимізації її роботи з урахуванням змін в економіці, національних та світових тенденцій тощо.

Крім того, з листопада для працівників Укренерго напрямів експлуатації, релейного захисту та ІТ будуть проведені три воркшопи в центральному офісі RTE International, а також на першій в Європі смарт-підстанції Blocaux («Блоко»).

Впровадження інноваційних технологій та європейських стандартів управління обладнанням підніме систему передачі електроенергії на якісно новий технічний рівень та дозволить досягнути найвищих стандартів експлуатаційної безпеки, що діють в ENTSO-E.

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: