У 2019 році у світі буде встановлено 114,5 ГВт сонячних електростанцій — прогноз

У 2019 році у світі буде встановлено 114,5 ГВт сонячних електростанцій — прогноз
Згідно з опублікованим прогнозом консалтингової компанії Wood Mackenzie, в поточному році у світі буде введено в експлуатацію 114,5 ГВт (гігават) фотоелектричних сонячних станцій — рекордний річний обсяг за всю історію.

Інформацію про це поширюють ЕлектроВісті. «Ринок повернувся до траєкторії сильного зростання — уповільнення 2018 року було всього лише миттю, і ми очікуємо, що до початку 2020-х років щорічно буде вводиться приблизно близько 125 ГВт на рік», — відзначають аналітики компанії.

Прогноз зростання в нинішньому році спирається головним чином на позитивну динаміку європейського ринку, а також в Іспанії, США, Індії, В’єтнамі, Єгипті та Об’єднаних Арабських Еміратах.

Країни, які встановлюють від 1 до 5 ГВт сонячних електростанцій в рік, будуть багато в чому стимулювати загальносвітове зростання. У минулому році було сім таких ринків. До 2022 року їх буде 19, включаючи Францію, Саудівську Аравію і Тайвань, йдеться в доповіді.

У всьому світі аукціони, а не субсидії, стають все більш важливими для стимулювання розвитку відновлюваних джерел енергії. «Аукціони будуть дуже важливі для стимулювання росту, особливо на ринках, що розвиваються», — сказав Рейтер Том Хеггарті, старший аналітик по сонячної енергії в Wood Mackenzie. Очікується, що на аукціонах в цьому році буде відібрано близько 90 ГВт проектів, що на 10% більше, ніж у 2018 році.

Нагадаємо, що консалтингова компанія Global Data опублікувала дослідження ринку сонячної теплової енергетики (Concentrated Solar Power — CSP), що містить прогноз до 2030 року.

Раніше ЕлектроВісті писали, що частка відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) у виробництві електроенергії в Європейському Союзі знову збільшилася в 2018 році, досягнувши 32,3%. Це відповідає зростанню більш ніж на два процентних пункти в порівнянні з попереднім роком. Нові вітряні, сонячні електростанції та об’єкти генерації на біомасі потіснили вугілля в структурі генерації, особливо в Німеччині, Великобританії та Франції.

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: