Рубрика | Україна

В керівництві «Нафтогазу» є конфлікт

В керівництві «Нафтогазу» є конфлікт

Керівник НАК «Нафтогаз України» Коболєв підтвердив наявність конфлікту з виконавчим директором «Нафтогазу» Вітренком. Про це пише УНІАН, посилаючись на інтерв’ю Коболєва відеоканалу KRYM.За його словами Коболєва, конфлікт почався ще минулого року.

«Для себе персонально (поразкою — УНІАН) я вважаю наявний конфлікт, який є зараз всередині команди «Нафтогазу». Поразкою не в тому, що ми її програємо, а в тому, що він стався», — сказав Коболєв. «Можливо, його можна було уникнути, можливо, немає. Я не знаю», — додав він. Він зазначив, що конфлікт почався ще минулого року. «(Конфлікт — УНІАН) дуже практичний, він має дуже практичний елемент. Він почався ще минулого року й зараз активно розвивається. Я б не назвав його особистим», — зазначив він. На уточнювальне питання журналіста щодо причин конфлікту Коболєв відмовився відповідати. «Враховуючи певні дискусії, певні новини про політичні перспективи, наприклад, того ж пана Юрія, виносити сміття з хати було б некоректно й неправильно, тому я поки притримати свої коментарі з цього приводу. Коли ці процеси завершаться, я буду готовий коментувати. Я не хочу, щоб це сприймалося, як моя спроба грати в політику», — зазначив він.

Як відомо, минуло року керівники НАК «Нафтогаз України» отримали великі премії під приводом того, що «Нафтогаз» виграв суд у російського «Газпрому». Загальна сума премій сягнула кількасот мільйонів гривень, левову частку з яких отримав особисто Коболєв. Тож не виключено, що конфлікт почався через невдоволення розподілом преміальних грошей.

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: