Максим Рабінович очолив газопостачальну компанію «Нафтогаз України»

Максим Рабінович очолив газопостачальну компанію «Нафтогаз України»

Максим Рабінович призначений директором ТОВ «Газопостачальна компанія (ГПК) «Нафтогаз України», що відповідає в групі Нафтогаз за роздрібне постачання газу для домогосподарств, середнього та малого бізнесу.

Про це повідомляється на сайті Нафтогазу.

Цю посаду він поєднуватиме з позицією заступника директора НАК «Нафтогаз України» з інтегрованого газового бізнесу з питань роздрібного бізнесу, яку обіймає з березня 2019 року.

«Група Нафтогаз є найбільшим видобувником газу в Україні та надійним його постачальником. Раніше більшість споживачів не мали змоги купувати газ безпосередньо в Нафтогазу – сьогодні ми це змінюємо. Місія ГПК «Нафтогаз України» – забезпечити прямі та прозорі продажі газу, найзручніший сервіс для наших клієнтів. Впевнений, досвід та енергійність Максима Рабіновича – саме те поєднання, яке для цього потрібне», — зазначив керівник дивізіону «Інтегрований газовий бізнес» Нафтогазу Андрій Фаворов.

Максим Рабінович розпочав роботу в групі Нафтогаз в березні 2019 року. До приходу в Нафтогаз він займав посаду заступника генерального директора АТ «Укрпошта» з розвитку бізнесу, працював на керівних позиціях в «Новій пошті», «ДТЕК Енерго», «Київенерго», «Ніко Менеджмент».

«Радий приєднатися до команди ГПК «Нафтогаз України». Принцип, яким я завжди керуюсь в роботі: головна людина в компанії – це клієнт. Робитимемо все, щоб забезпечити чесний, прозорий та зручний сервіс для наших клієнтів», — зазначив Максим Рабінович.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление
 • Ипполит Каварзин

  Уже даже не удивляемся тому, что там где хорошо оплачиваемое место, где можно воровать всегда усядется еврей экспериментатор! Это же надо всю ГТС Украины отдать в руки еврею!
  Вот скажите, только честно, что не было кандидата на эту должность украинца!?
  Вот откуда это братское, еврейское чувырло всплыло молодое?, что возглавило сразу такую стратегическую должность страны?! Вот откуда они такие евреи выползают!? И не родственник ли этот еврейчик, того вора — еврея, который на уворованное золото у украинцев в израиле построил 900 кг минору – Вадима Рабиновича?
  Видно папуля купил своему спрыску должность, чтобы сынуля-еврей отбивал вложенные в него бабло!
  Неееет, определённо, надо что-то делать с евреями!
  Да патамучто надоели так, что тошнит, злость берёт и уже неуправляемая….

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: