Укртрансгаз ліквідував надзвичайний стан на ГТС та попереджає про можливість повторення

Укртрансгаз ліквідував надзвичайний стан на ГТС та попереджає про можливість повторення

“Укртрансгаз” повідомляє про ліквідацію надзвичайної ситуації на ГТС, що виник через зменшення обсягів газу необхідних для власних виробничо-технологічних потреб.

Про це повідомила пресслужба “Укртрансгазу”.

“Відповідно до рішення комісії з питань надзвичайних ситуацій, Укртрансгаз надіслав повідомлення ДСНС України про ліквідацію на об’єктах газотранспортної системи надзвичайної ситуації, яка була оголошена 20 червня і класифікована відомством як техногенна НС державного рівня”, — повідомили у пресслужбі.

Вирішити ситуацію вдалось завдяки підписаному договору між Укртрансгазом і НАК “Нафтогаз України” на термінову поставку 440 млн кубометрів газу для ВТВ Оператора ГТС загальною вартістю 2,96 млрд грн з відстрочкою платежу ‪до 29 лютого 2020 року.

“Проте важливо зауважити, що надзвичайна ситуація може повторитись вже за місяць, оскільки законтрактованого обсягу газу вистачить орієнтовно до початку вересня. Адже причина її виникнення — критичний фінансовий стан Укртрансгазу — залишається не вирішеною і потребує негайного врегулювання з боку НКРЕКП та уряду”, — наголосили у прес-службі.

В “Укртрансгазі” пояснюють, що дефіцит коштів спричинений встановленням економічно необґрунтованих тарифів та ігноруванням Регулятором (НКРЕКП) несанкціонованих відборів облгазами природного газу з ГТС. Як наслідок — Оператор ГТС не має можливості розраховуватися за своїми зобов’язаннями з постачальниками паливного газу, підрядниками та замовниками послуг транспортування газу.

«Термінал» писав, НАК «Нафтогаз України» та АТ «Укртрансгаз» дійшли згоди щодо основних параметрів договору про закупівлю паливного газу за переговорною процедурою. Досягнута домовленість стосується термінової поставки 440 млн кубометрів газу для ВТВ Оператора ГТС загальною вартістю 2,96 млрд грн. з відстрочкою платежу до 29 лютого 2020 року. Відповідний договір між НАК «Нафтогаз України» та АТ «Укртрансгаз» очікувано буде укладений наприкінці липня.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: