Енергоатом завдяки паливу Westinghouse підвищить потужність блоків на 5-10%

Енергоатом завдяки паливу Westinghouse підвищить потужність блоків на 5-10%

Завдяки паливу Westinghouse та виконанню низки заходів з підвищення ефективності енергоблоків українських АЕС, їхня потужність може бути збільшена до 105-110%.

Про це повідомила пресслужба ДП «НАЕК Енергоатом».

«Конкурентні переваги паливних збірок Westinghouse — при розгерметизації окремих паливних елементів американського виробництва їх можна замінити та повернути паливну касету в експлуатацію, тоді як російські збірки в таких ситуаціях стають непридатними для подальшого використання. Саме завдяки паливу Westinghouse та виконанню низки заходів з підвищення ефективності енергоблоків українських АЕС, їхня потужність може бути збільшена до 105-110%», — прокоментували у пресслужбі.

У компанії наголосили, що програма диверсифікації джерел постачання ядерного палива — значущий проект для майбутнього не лише української атомної енергетики, але й для всіх країн із реакторами типу ВВЕР, що виготовляються в Росії.

«Наявність щонайменше двох постачальників палива різко підвищує енергетичну безпеку будь-якої країни, позбавляючи її залежності від монополіста. Експлуатація в одній активній зоні палива різних постачальників — практика на АЕС у всьому світі. Вона покликана за рахунок конкуренції стимулювати розробників ядерного палива підвищувати надійність конструкції тепловиділяючої збірки (ТВЗ) і її елементів, відповідати сучасним вимогам безпеки», — наголосили в Енергоатомі.

Станом на 20 травня 2019 року у складі активних зон шести енергоблоків експлуатуються 582 тепловиділяючих збірок Westinghouse: ЮУАЕС-2 (84 ТВЗ-WR – завершено 30-ту паливну кампанію); ЮУАЕС-3 (163 ТВЗ-WR – 28-ма паливна кампанія); ЗАЕС-1 (84 ТВЗ-WR – 30-та паливна кампанія); ЗАЕС-3 (84 ТВЗ-WR – 31-ша паливна кампанія); ЗАЕС-4 (42 ТВЗ-WR – завершено 30-ту паливну кампанію); ЗАЕС-5 (125 ТВЗ-WR – 29-та паливна кампанія).

Раніше «Термінал» писав, на Запорізьку АЕС надійшли дві партії ядерного палива від Westinghouse.

Автор:

(Всего статей: 18997)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: