На Рівненській АЕС випробовують обладнання для сховища ядерного палива

На Рівненській АЕС випробовують обладнання для сховища ядерного палива

На енергоблоці №3 Рівненської АЕС розпочались функціональні та комплексні випробування транспортерів HI-TRAC і вагона HI-STAR, що призначені для поводження з відпрацьованим ядерним паливом.

Про це повідомила пресслужба Енергоатома.

«На енергоблоці №3 (ВВЕР-1000) Рівненської АЕС, який перебуває у планово-попереджувальному ремонті, розпочались функціональні та комплексні випробування за технологією корпорації «Holtec International» (США) – транспортерів HI-TRAC і вагона HI-STAR, що призначені для поводження з відпрацьованим ядерним паливом (ВЯП), а також пусконалагоджувальні роботи з обладнанням централізованого сховища ВЯП (ЦСВЯП)», — йдеться у повідомленні.

Пусконалагоджувальні роботи складаються з комплексних випробувань із застосуванням імітатора відпрацьованої тепловиділяючої збірки, які виконуються в транспортному коридорі і реакторному відділенні енергоблоку.

Робоча програма проведення індивідуальних, функціональних і комплексних випробувань обладнання ЦСВЯП на енергоблоці №3 РАЕС проводиться з метою підтвердження відповідності характеристик обладнання та систем ЦСВЯП вимогам забезпечення якості та безпеки, можливості взаємодії обладнання централізованого сховища з технологічним обладнанням реакторного відділення, відповідності функціонального призначення обладнання та систем вимогам, а також критеріям проекту і технічних специфікацій, підтвердження готовності систем (підсистем і окремих вузлів) енергоблоків електростанції виконувати передбачені функції поводження з відпрацьованим ядерним паливом.

Під час проведення налагоджувальних робіт на енергоблоці заплановано відпрацювати транспортно-технологічні операції, отримати дані для можливого коригування організаційної, технічної та експлуатаційної документації, необхідну інформацію щодо організації робіт і необхідних технічних заходів при обслуговуванні контейнерів HI-STAR та HI-TRAC у шахті мийки і стикувального пристрою в транспортному коридорі і реакторному відділенні (включаючи допоміжні системи та обладнання).

Проєкт триватиме до 6 серпня 2019 року; 6-18 серпня плануються випробування обладнання на енергоблоці №4 РАЕС.

«Термінал» писав, на Рівненській АЕС проходить комплекс робіт, обумовлених «Програмою реалізації заходів модернізації енергоблоків АЕС для участі в нормованому первинному регулюванні частоти (НПРЧ) в об’єднаній енергетичній системі (ОЕС) України».

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: