На АЕС «Козлодуй» в Болгарії відбулося падіння потужності

На АЕС «Козлодуй» в Болгарії відбулося падіння потужності

Потужність 6-го енергоблоку АЕС «Козлодуй» в Болгарії вранці 1 серпня виявилася знижена до 300 мегават в результаті збою в системі.

Про це повідомляють ЕлектроВєсті.

На АЕС відбулося спрацьовування автоматики розвантаження реактора в результаті відмови двох з головних циркуляційних насосів. У керівництві електростанції заявили, що причини збою в даний час усунені, радіаційна обстановка в регіоні знаходиться в нормі.

Відзначається, що про зміну режиму роботи енергоблоку були проінформовані Агентство з ядерного регулювання Болгарії і центральне диспетчерське управління електроенергетичного системного оператора країни.

Слід зазначити, що це вже другий за місяць інцидент на 6-му енергоблоці АЕС «Козлодуй». 3 липня робота енергоблоку була зупинена на декілька годин через спрацьовування електричного захисту турбогенератора. У керівництві АЕС тоді повідомляли, що всі системи енергоблоку спрацювали штатно відповідно до проектних алгоритмів, причини включення електричного захисту були усунені.

АЕС «Козлодуй», що розташовується на березі річки Дунай, в 200 кілометрах на північ від Софії, є єдиною діючою атомною електростанцією в Болгарії. У 2002 і 2006 роках Болгарія зупинила перші чотири блоки АЕС до закінчення терміну їх експлуатації, виконуючи умови приєднання до Європейського союзу, який вважав, що енергоблоки не відповідають вимогам безпеки. Два блоки станції — п’ятий і шостий — успішно пройшли модернізацію в 2005-2006 роках і на сьогоднішній день забезпечують близько третини споживаної в країні електроенергії.

Влада Болгарії в даний час розглядає два проекти з розширення енергетичних потужностей країни — будівництво 7-го енергоблоку на майданчику АЕС «Козлодуй», а також будівництво другої атомної електростанції — АЕС «Белене».

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: