В Україні визначилися з диверсифікацією поставок нафтопродуктів — Омелян

В Україні визначилися з диверсифікацією поставок нафтопродуктів — Омелян

Міністерство інфраструктури України спільно з представниками найбільших компаній визначилося з диверсифікацією шляхів постачання нафтопродуктів.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час спільного брифінгу з представником Президента України у Кабміні Андрієм Герусом, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні ми разом з представниками найбільших компаній, а також Укрзалізниці, Адміністрації морських портів, за участю пана Геруса визначили, як буде забезпечено диверсифікацію шляхів постачання нафтопродуктів, зокрема дизельного пального та скраплених газів, для стабільного функціонування економіки України», — сказав Омелян.

Він додав, що потужності нафтових терміналів у морських портах України дозволяють багатократно збільшити обсяги переробки нафтопродуктів вже сьогодні, Укрзалізниця має можливість забезпечити достатню кількість тягового вантажного рухомого складу для виконання перевезень нафтопродуктів, також Укрзалізниця сформує «незнижуваний стратегічний запас дизельного палива».

Крім того, Омелян звернув увагу, що на нараді було прийнято рішення сформувати оперативний штаб, який працюватиме на щоденній основі з найбільшими нафтотрейдерами України, державними компаніями, щоб будь-яке проходження цистерн новими маршрутами не було під загрозами, а ринку не загрожували ні зростання цін, ні будь-які інші загрози.

Він також зауважив, що на нараді вирішили запропонували бізнесу надати пропозиції щодо відновлення роботи нафтопереробних заводів в Україні, оскільки об’єми ринку зростають і є, зокрема, висока потреба в якісному бітумі, який можна виробляти в Україні, але з імпортної сировини.

Омелян також наголосив, що енергетична незалежність від Росії — це фундамент безпеки України.

«Ми неодноразово чули, що Україна замерзне без російського газу, тепер чуємо, що поставки дизелю будуть призупинені, нас поглине хаос, колапс і дефіцит… Хочемо вас запевнити, що жодних загроз немає», — додав Омелян.

 

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: