За змову на торгах АМКУ оштрафував дві компанії

За змову на торгах АМКУ оштрафував дві компанії
Адміністративна колегія АМКУ оштрафувала ТОВ «Доненергоекспорт» на 4,2 млн грн та ТОВ «Тріалтрейд» — на 340 тис. грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Про це повідомив у Facebook голова Антимонопольного комітету Юрій Терентьєв.

«7 серпня 2019 р., адміністративна колегія АМКУ наклала на відповідачів штрафи за порушення законодавства про захист економічної конкуренції: на ТОВ «Доненергоекспорт» у розмірі 4,2 млн грн, на ТОВ «Тріалтрейд» – 340 тис. грн», — зауважив Терентьєв.

Він пояснив, що 12 січня 2017 року ДП «Красноармійськвугілля» за допомогою системи Prozorro було проведено процедуру електронних торгів на закупівлю профілів незамкнутих, шпунтових паль та конструктивних елементів залізничних і трамвайних колій, зі сталі, гарячого обробляння. Свої тендерні пропозиції надали дві компанії – «Доненергоекспорт» та «Тріалтрейд».

Системою електронних закупівель найбільш економічно вигідною визнано тендерну пропозицію ТОВ «Доненергоекспорт» – 20,9 млн грн з ПДВ. Однак, розслідування АМКУ встановлено факти, які свідчать про змову названих компаній на торгах.

Зокрема, два «конкуренти»: використовували спільну ІР-адресу, надавали одне одному фінансову допомогу, в тому числі безвідсоткові позики, спільно використовували засоби зв’язку та подали тендерні документи, які мали спільні особливості електронних файлів.

Таким чином, уся сукупність встановлених фактів свідчить про узгоджену поведінку компаній «Доненергоекспорт» та «Тріалтрейд», що призвело до спотворення результатів торгів, проведених держпідприємством «Красноармійськвугілля». А це є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій.

«Термінал» писав, АМКУ підтвердив, що у них є всі механізми і повноваження для того, щоб на ринку не було антиконкурентних зловживань.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: