Електроенергія для водоканалів подорожчала лише на 8% — НКРЕКП

Електроенергія для водоканалів подорожчала лише на 8% — НКРЕКП

Електроенергія для водоканалів подорожчала лише на 8%, що у кінцевому підсумку може вплинути на тариф на водопостачання та водовідведення не більш як на 2,5%.

Про це заявили у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

«Основні чинники, що спричиняють зростання електроенергії для кінцевого споживача, – це збільшення тарифу НЕК «Укренерго», що враховує відшкодування витрат на виплату виробникам електроенергії за «зеленими» тарифами, але, з іншого боку, тарифи на розподіл зменшуються», — повідомили в НКРЕКП.

За даними регулятора, підвищення ціни на електроенергію для кінцевих споживачів за ІІ класом напруги, до яких переважно належать підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, відбулося у межах 8%.

«За твердженням Асоціації водоканалів, з 1 липня комунальні підприємства фактично отримали здорожчання електричної енергії на 22-25%, що не відповідає дійсності», — наголосили в НКРЕКП.

За попереднім аналізом Комісії, рівень зростання вартості електричної енергії на 8% призводить до зростання тарифів ліцензіатів на централізоване водопостачання у середньому на 2,54%, на централізоване водовідведення — на 2,48%.

У НКРЕКП додають, що процедура зміни тарифів може проводитися лише за умови, якщо різноманітні фактори призводять до зміни тарифів більш як на 5% від установленого рівня.

«Асоціація водоканалів намагається дискредитувати впровадження ринку електричної енергії, маніпулюючи показниками зростання тарифів на електричну енергію, як основним чинником, що спричиняє необхідність підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. Саме за рахунок запровадження нової моделі ринку електроенергії не відбувається надмірне зростання вартості водопостачання та стоків. Як зазначалося вище, попередні розрахунки показують потенційне зростання в середньому на 2,5%», — додали у регуляторі.

«Термінал» писав, Кабінет міністрів пропонує покласти на ДП «НАЕК «Енергоатом» додаткові спеціальні зобов’язання на ринку електроенергії та зобов’язати компанію за низькою ціною продавати електроенергію для потреб регіональних підприємств-виробників теплової енергії (теплокомуненерго, ТКЕ) та підприємств, які надають послуги з водозабезпечення та водовідведення (водоканалів).

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: