Укрзалізниця забезпечена дизпальним на два місяці стабільної роботи

Укрзалізниця забезпечена дизпальним на два місяці стабільної роботи

Укрзалізниця наразі має запас дизпального для безперебійної роботи упродовж 7 днів. Загалом дизелю, що постачатиметься компанії за підсумками проведеної переговорної процедури, вистачить на 2 місяці стабільної діяльності.

Про це повідомляє пресслужба підприємства.

Наразі компанія підписала договори на постачання 30 тисяч тонн дизпального, з яких вже отримала 7 тисяч тонн. Решта надходитиме за рознарядками. Договори ще з двома постачальниками на 30 тисяч тонн дизпального готуються до підписання. Таким чином, компанія буде забезпечена дизелем на найближчі 2 місяці.

Крім того, ще 8 процедур закупівлі загалом на 100 тисяч тонн дизельного пального  наразі залишаються заблокованими у зв’язку з розглядом скарг постачальників Антимонопольним комітетом України. У разі швидкого розблокування закупівель договори за цими процедурами можна буде підписати в останній декаді серпня.

Також компанія готується оголосити нову закупівлю ще 50 тисяч тонн дизпального. Тендер розпочнеться найближчими днями.

«Боротьба з тіньовими схемами при закупівлі дизпального подобається не всім учасникам ринку. Але тут ми безкомпромісні – процес має бути прозорим і конкурентним. Окремі гравці намагаються тиснути на Укрзалізницю, в тому числі шляхом подання надуманих скарг до АМКУ. Це призводить до блокування закупівель і затягування процесу на кілька місяців. Щоб забезпечити безперебійне постачання дизпального в 2020 році, Укрзалізниця вже восени розпочне процедуру укладання рамкової угоди з надійними трейдерами. Постачальників нафтопродуктів обиратимемо за результатами аукціонів за критерієм найвигідніших цінових пропозицій», — зауважив голова правління Укрзалізниці Кравцов Євген.

Читайте в «Терміналі», «Укрзалізниця» підписала перші договори постачання дизельного палива, укладені за підсумками переговорної процедури, яка відбулася 3 серпня.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: