Підготовка до анбандлінгу проходить відповідно до «дорожньої карти» — Оператор ГТС

Підготовка до анбандлінгу проходить відповідно до «дорожньої карти» — Оператор ГТС

Підготовка до остаточного відокремлення Оператора ГТС України з 1 січня 2020 року відбувається відповідно до «дорожньої карти» анбандлінгу із дотриманням ключових вимог та термінів.

Про це повідомила пресслужба ТОВ «Оператор ГТС».

«За перший місяць роботи Оператора ГТС України як окремої компанії, виділеної з 1 липня 2019 року, сформовано її штат, запроваджено власні бізнес-процеси, створено і опрацьовано технічні регламенти та розпочато підготовку виробничої програми на наступний рік. Таким чином, підготовка до остаточного відокремлення Оператора ГТС України з 1 січня 2020 року відбувається відповідно до «дорожньої карти» анбандлінгу із дотриманням ключових вимог та термінів», — ідеться у повідомленні.

При цьому транспортування природнього газу магістральними газопроводами відбувається в штатному режимі.

До складу ТОВ «Оператор ГТС України» переведено 9,5 тис. співробітників, котрі здійснюють технічну експлуатацію ГТС та поточні ремонти. Такі функції, як комерційна діяльність, диспетчеризація, закупівлі, поки що залишаються в складі АТ «Укртрансгаз», згідно з вимогами чинної ліцензії та чинного контракту на транзит природного газу з ПАТ «Газпром» до 31 грудня 2019 року.

Крім того, проєктна команда, що здійснює підготовку до анбандлінгу Оператора ГТС у Групі Нафтогаз, підготувала повний пакет документів для проходження сертифікації в НКРЕКП із подальшим затвердженням Секретаріатом Енергетичного Співтовариства.

«У той самий час успішне проведення анбандлінгу Оператора ГТС України неможливе без підтримки з боку органів державної влади. Зокрема, прийняття закону про концесію та забезпечення фінансових засад для роботи майбутнього оператора – затвердження економічно обґрунтованих тарифів та унеможливлення несанкціонованих відборів газу з ГТС», — додали у компанії.

«Термінал» писав, з 1 червня розпочався черговий етап проекту з анбандлінгу ГТС України, що передбачає об’єднання «під єдиним дахом» усіх підрозділів, задіяних у транспортуванні газу.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: