НКРЕКП пропонує зменшити тариф Укренерго на диспетчерське управління

НКРЕКП пропонує зменшити тариф Укренерго на диспетчерське управління

НКРЕКП схвалила для громадських обговорень проект змін до тарифу НЕК «Укренерго» на послуги з диспетчерського управління. 

Про це повідомила пресслужбі Укренерго.

Передбачається, що тариф буде зменшено на 86 коп. до 8,04 грн/МВт∙год (зараз – 8,9 грн/МВт∙год) і має набути чинності з 1 жовтня 2019 р. Громадські обговорення нового проекту тарифу відбудуться через 10 днів після його публікації на сайті Регулятора.

Зниження тарифу пояснюється переглядом бази для його формування. Зокрема, пропонується збільшити прогнозований обсяг передачі електроенергії у ІІ півріччі 2019 р. з 54 195 млн кВт∙год до 66 970  млн кВт∙год. Також на формування тарифу вплинула заміна обсягів виробленої електроенергії  (79 939 млн кВт∙год) на обсяги відпущеної (74 000 кВт∙год) відповідно до змін, внесених до Кодексу системи передачі постановою НКРЕКП від 21.06.2019 №1120.

«Ми повністю підтримуємо приведення обсягу наших послуг до реального рівня і відповідне корегування тарифу. Водночас у даній структурі тарифу не враховані пропозиції НЕК «Укренерго» щодо збільшення обсягу витрат на допоміжні послуги. Пропозицію з відповідними розрахунками ми повторно надішлемо НКРЕКП для врахування у структурі тарифу», – зазначив операційний директор НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

Для забезпечення стабільності роботи енергосистеми є вкрай необхідним впровадження ринку допоміжних послуг. Перші операції на цьому сегменті ринку очікуються вже в жовтні цього року. Сумарні витрати, які нестиме НЕК «Укренерго» з жовтня 2019 р. на придбання допоміжних послуг, становлять 1 957 980 тис. грн, які необхідно передбачити в структурі тарифу. Проте з метою мінімізації фінансового навантаження на кінцевого споживача електроенергії при розрахунку були використані мінімально необхідні обсяги резервів.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: