Porsche Taycan буде заряджатися в два рази швидше Tesla

Porsche Taycan буде заряджатися в два рази швидше Tesla

Перший електромобіль Porshe може закласти новий стандарт для зарядки електромобілів — поповнити акумулятор буде не складніше, ніж заправити бензобак.

Про це розповідають ЕлектроВєсті.

Бренд Porsche, що входить в Volkswagen Group, готується офіційно представити перший повністю електричний автомобіль вже 5 вересня. Седан під назвою Taycan повинен стати прямим конкурентом Tesla Model S. У нового автомобіля Porsche будуть схожі характеристики і вартість. Однак заряджатися Taycan буде в два рази швидше, ніж Model S — звичайно, якщо у зарядної станції вистачить потужності.

В даний час потужність зарядки автомобілів Tesla становить 135 кВт, так що для поїздки на 320 км водієві доведеться заряджати машину протягом 30 хвилин. Taycan, судячи з опублікованих звітів, буде «вбирати» до 250 кВт.

До 2021 року цю цифру планується збільшити до 350 кВт. Це означає, що 20-хвилинна зарядка забезпечить автомобіль енергією на 400 км шляху.

Інновація потребує розробки обладнання, яке ніколи раніше не встановлювали на легковий автомобіль. Крім того, необхідно буде переобладнати зарядні станції. Однак це того варте, адже саме неможливість швидко зарядити електромобілі все ще відштовхує багатьох людей від їх покупки електрокара.

Про це ж говорять опитування цільових груп, які Porsche провела перед початком робіт над своїм першим EV-автомобілем. Потенційні покупці хотіли б, щоб зарядка електромобілів була швидкою і такою ж простою, як використання бензоколонки.

Якщо компанія доб’ється успіху, то її електрозаправки швидко стануть новим стандартом. Однак на перших порах на них зможуть заправитися лише власники Taycan. Додатковою перевагою стане автоматичне розпізнавання автомобіля на станції зарядки. Це дозволить поповнити акумулятор без додаткової аутентифікації. Але це ж і один з бар’єрів: їхати на «свою» зарядну станцію — це точно не так просто, як заправитися бензином.

«Термінал» писав, у травні українці придбали і поставили на облік 643 електромобілі.

Автор:

(Всего статей: 19007)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: