Укренерго та угорський MAVIR підписали Експлуатаційну угоду про управління системою та мережею

Укренерго та угорський MAVIR підписали Експлуатаційну угоду про управління системою та мережею

НЕК «Укренерго» та угорський оператор системи передачі MAVIR підписали нову Експлуатаційну угоду про управління системою та мережею. Документ встановлює правила та вимоги щодо взаємодії між ОСП під час паралельної роботи енергосистем.

Про це повідомила пресслужба НЕК.

Підписання нової угоди було обумовлено необхідністю відобразити в її тексті наступне:

 • цьогорічні зміни в топології угорської мережі. Для покращення надійності електропостачання та зменшення втрат в мережі ОСП MAVIR побудував біля українського кордону нову підстанцію 750/400 кВ «Саболчбака», на яку було заведено міждержавні лінії електропередачі, що проходять через україно-угорський кордон: ПЛ 750 кВ «Західноукраїнська» — Альбертірша» та ПЛ 400 кВ «Мукачево — Шайосегед».
 • нові вимоги законодавства ЄС, які з’явилися після набуття чинності новими мережевими кодексами ENTSO-E та укладання Рамкової угоди про управління системою між ОСП ENTSO-E. Ці документи визначають нові стандарти та вимоги до синхронної роботи областей регулювання та процедури взаємодії між операторами систем передачі.
 • зміни, які відбулись в компаніях з моменту підписання попередньої експлуатаційної угоди. Зокрема нещодавно в результаті корпоратизації Укренерго стало приватним акціонерним товариством (ПрАТ), 100% акцій якого належать державі.

«Нова експлуатаційна угода між Укренерго та MAVIR не лише приводить домовленості сторін у відповідність до нових правил ЄС та ENTSO-E. Вона також дозволила вже з 1 вересня включити в роботу міждержавну ПЛ 400 кВ «Мукачево — Саболчбака», яку було вимкнено на час проведення робіт, пов’язаних зі зміною топології угорської мережі. Орієнтовно з середини жовтня буде включено в роботу другу лінію — 750 кВ «Західноукраїнська – Саболчбака». Нова експлуатаційна угода також сприятиме як покращенню умов синхронної роботи «острова Бурштинської ТЕС» з енергосистемою Угорщини, так і зміцненню взаємовідносин між нашими компаніями» — зазначив головний диспетчер НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: