Burisma з Matrapac побудують завод з виробництва інгібітору гідроутворювань

Burisma з Matrapac побудують завод з виробництва інгібітору гідроутворювань

Burisma Group досягла угоди з німецькою компанією Matrapac, про спільне завершення будівництва і запуску в експлуатацію заводу по виробництву інгібітору гідроутворювань на основі метанолу.

Про це EXPRO повідомило джерело в компанії.

За його словами, будівництво заводу з виробництва метанольного інгібітора гідратоутворень, сировиною для якого служить природний газ, компанія Матрапак почала ще в 2016 році в Краснокутському районі Харківської області. На момент старту Матрапак декларував, що загальна кошторисна вартість проекту становила близько 400 млн. грн, яку компанія готова була інвестувати в будівництво в повному обсязі, що дозволило б побудувати і запустити завод за два роки. Планована потужність заводу становила 10 тис т готової продукції на рік.

Однак через півроку після початку будівництва між ДФС України і компанією Матрапак розгорівся конфлікт. В рамках якого ДФС звинувачувала Матрапак в несплаті податків. В результаті конфліктних баталій, незважаючи на те, що Матрапак довів у судовому порядку свою правоту в повному обсязі і звинувачення з боку ДФС щодо компанії були зняті, німці в 2017 році переглянули свою інвестиційну програму в Україні і заморозили будівництво заводу.

На даний момент між Бурісмой і Матрапаком досягнуто згоди про партнерство, в рамках якого завод з виробництва метанольних інгібіторів буде підключений до газовидобувних потужностей Бурісма, розташованих в цьому районі.

«Сума угоди невідома, але імовірно в силу вищеописаних подій Матрапак поступився Бурісмі 50% частку в проекті з дисконтом», — повідомив співрозмовник.  «Цілком очевидно, що дане партнерство вигідне обом сторонам, так як німці отримали стратегічного партнера в регіоні, і який зможе перезапустити взаємини останніх з українськими реаліями. Крім того Бурісма на сто відсотків забезпечить метанолом свої газовидобувні потужності, які зараз закуповуються по імпорту».

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: