НЕК «Укренерго» планує інвестувати майже 6,6 млрд грн для розвитку мереж у 2020 році

НЕК «Укренерго» планує інвестувати майже 6,6 млрд грн для розвитку мереж у 2020 році

НЕК «Укренерго» представила на громадських обговореннях проєкт інвестиційної програми на 2020 рік. Компанія планує подвоїти обсяг капітальних інвестицій — до майже 6,6 млрд грн. З них у реконструкцію мереж передбачено інвестувати понад 5 млрд грн, у нове будівництво – 1,6 млрд грн.

Інвестиційна політика Укренерго передбачає, що будівництво великих об’єктів проводяться переважно за рахунок кредитних коштів. Так, у 2020 році частка інвестицій за рахунок кредитних коштів міжнародних фінансових інституцій становитиме 5,1 млрд грн, а за рахунок прибутку, амортизації та інших джерел — близько 1,5 млрд грн, пише пресслужба компанії.

«Укренерго планує якнайбільше використовувати для інвестицій кредитні кошти, адже така стратегія не потребує різкого збільшення тарифів для фінансування будівництва чи ремонтів. Відповідно, споживачі не будуть страждати від різкого зростання тарифу компанії, адже виплата кредитів розтягується на багато років», — сказав перший заступник голови правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

Разом з тим Укренерго має великий кредитний портфель і співпрацює з потужними міжнародними фінансовими установами, такими, як Світовий банк, Європейський банк реконструкції та розвитку тощо. Вони мають можливість надавати великі позики на тривалий період під низький відсоток.

Серед найбільших інвестиційних проєктів наступного року будуть:

 • будівництво підстанції 330 кВ “Західна” із заходами повітряних ліній 330 кВ, для підвищення надійності енергопостачання Київського енерговузла
 • реконструкція ПС 330 кВ “Броварська” з встановленням трансформатору (АТ-3), яка є складовою частиною так званого «київського кільця»
 • будівництво ЛЕП 750 кВ Запорізька АЕС-Каховська для зняття обмежень видачі потужності з ЗАЕС та підвищення надійності споживачів південної частини ОЕС України
 • нове будівництво ПС 500 кВ “Кремінська” з заходами ПЛ 500 кВ Донбаська-Донська та ПЛ 220 кВ Кремінська-Ювілейна
 • будівництво нової ПС 330 кВ “Слобожанська”, яка забезпечить надійність живлення споживачів півночі Харкова

Також інвестпрограма передбачає технічне переоснащення та реконструкцію об’єктів за рахунок кредитних коштів на 3,9 млрд грн.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: