$

У Німеччині почався суд проти Volkswagen

У Німеччині почався суд проти Volkswagen
У німецькому Брауншвейзі  розпочався процес проти виробника автомобілів Volkswagen, якого обвинувачують у маніпулюванні викидами.

Про це повідомляє DPA.

«Судовий процес проти німецького виробника автомобілів Volkswagen за безпрецедентним колективним позовом щодо маніпулювання викидами дизельних палива розпочався в понеділок», — йдеться у повідомленні.

Суд вважає справу про прийняття позовів прийнятною, заявив головуючий суддя Міхаель Ніф на початку провадження у Вищому земельному суді Брауншвейга.

Після того, як чотири роки тому у Сполучених Штатах скандал із викидами став публічним, Volkswagen зіткнувся з національною асоціацією споживчих груп, яка діє від імені близько 470 тисяч власників дизельних транспортних засобів, що виробляються Volkswagen Group.

Німеччина почала дозволяти колективні позови лише восени минулого року з огляду справу VW (на відміну від США, де така практика поширена).

«Ми вважаємо, що Volkswagen обдурив їх (позивачів)», — заявив керівник Федерального об’єднання центрів захисту прав споживачів (VZBV) Клаус Мюллер.

Виробник стверджує, що його клієнти не зазнали жодної шкоди, оскільки машини не мали проблем з управлінням ними та були безпечними.

До цього часу VW витратив близько 30 мільярдів доларів (25 млрд євро) на вирішення наслідків скандалу з дизельними двигунами у Німеччині та за кордоном, насамперед у США.

Однак скандал не призвів до фінансовій кризи виробника. Чистий прибуток VW у першій половині року був на 7,2 млрд євро, або на 8,4 відсотка більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Разом з тим судовий процес може тривати роками.

«Термінал» писав, до колективного позову проти Volkswagen через «дизельний скандал» долучилися 420 тисяч людей.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: