ДТЕК Київські електромережі оновив одну з найбільших підстанцій у Солом’янському районі

ДТЕК Київські електромережі оновив одну з найбільших підстанцій у Солом’янському районі

Київські енергетики завершили ремонтні роботи на підстанції 35/10 кВ «Строїтєльна». Капітальний ремонт на цій підстанції завершив цьогорічний цикл підготовчих ремонтів до осінньо-зимового періоду в рамках якого ДТЕК Київські електромережі вже провів більше 1,5 тисячі відновлювальних робіт.

Про це повідомляється на сайті підприємства.

Майже 2 мільйона гривень вклав ДТЕК Київські електромережі в капітальний ремонт ПС «Строїтєльна». За ці кошти мешканці Солом’янського району столиці отримали оновлену підстанцію, що надійно живитиме оселі десятків тисяч киян та важливі промислові й соціальні об’єкти Києва.

«ДТЕК модернізує традиційну енергетику, роблячи її більш ефективною. Капітальний ремонт підстанції «Строїтєльна» став додатковим елементом надійності електропостачання для мешканців 44 багатоповерхових будинків, 2 шкіл та 4 дитячих садочків. Проведені роботи забезпечили стабільне та безперебійне енергопостачання більше 30 підприємствам й установам Солом’янського району Києва», — зазначив Маріс Куніцкіс, генеральний директор ДТЕК Київські електромережі.

Під час капітального ремонту на підстанції, ДТЕК Київські електромережі повністю оновив два трансформатори. Вони були демонтовані з місця свого постійного перебування. Кожен такий важить майже 28 тон. Їх повністю оглянули та продіагностували. Регенерували трансформаторне масло. Усунули виявлені дефекти. Оновили систему охолодження. Замінили крани, засувки, вводи, реле та багато іншого. Привели обладнання до проектних параметрів, які дозволять йому надійно виконувати свої функції протягом тривалого часу.

Усього, з початку року, київські енергетики провели ремонтні роботи на майже 500 розподільчих та трансформаторних підстанціях. Замінили та відновили 128 електричних вимикачів та полагодили більше тисячі ділянок кабельних ліній загальною протяжністю понад 100 кілометрів. Провели капітальний ремонт 3-х вузлових електропідстанцій міста Києва. Це повністю підготувало столицю до осінньо-зимового періоду 2019-2020.

Автор:

(Всего статей: 9112)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: