Сонячна та вітрова енергетика виростуть на 1000 ГВт в період 2019-2024 — МЕА

Сонячна та вітрова енергетика виростуть на 1000 ГВт в період 2019-2024 — МЕА

Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) опублікувало свою чергову доповідь «Renewables 2019» з прогнозом розвитку відновлюваних джерел енергії на шість років (2019-2024).

Про це пишуть ЕлектроВєсті.

Встановлена ​​потужність ВДЕ за аналізований період виросте на 50% або на 1200 ГВт. Такий приріст можна порівняти з встановленою потужністю електроенергетики США.

Безумовним фаворитом, лідером зростання буде сонячна енергетика, вона виросте приблизно на 700 ГВт, тобто темп зростання складе близько 117 ГВт в рік в середньому. Нещодавно МЕА публікувало прогноз на 2019 рік, відповідно до якого в поточному році у світі буде введено в експлуатацію 114 ГВт фотоелектричних сонячних електростанцій.

Агентство особливо підкреслює потенціал зростання розподіленої сонячної генерації. За аналізований період (2019-2024) вона виросте приблизно на 300 ГВт. Це відповідає прогнозованому приросту наземної вітроенергетики (див. Графік). Основним сегментом розподіленої сонячної генерації є і будуть установки комерційно-промислового призначення (+ 220-230 ГВт за період).

Швидке зростання сонячної енергетики пояснюється, серед іншого, стрімким зниженням вартості обладнання. МЕА прогнозує, що до 2024 року слід очікувати падіння на 15-35%.

Поряд з основним прогнозом МЕА також публікує сценарій прискореного розвитку ВДЕ — Accelerated case. По ньому приріст потужностей ВДЕ за період складає 1500 ГВт, а фотоелектрична сонячна енергетика зросте майже на 900 ГВт (близько 150 ГВт в рік в середньому).

Міжнародне енергетичне агентство історично недооцінювало потенціал розвитку «нових ВДЕ».

За прогнозом асоціації SolarPower Europe, протягом п’ятирічного періоду 2019-2023 сонячна енергетика буде рости в середньому на 155 ГВт на рік, тобто набагато швидше, ніж прогнозує МЕА.

Раніше «Термінал» писав, через п’ять років загальна потужність відновлюваної енергії світу виросте на 1,2 ТВт (50%) завдяки використанню сонячних фотоелектричних батарей в будинках, будівлях і промисловості.

Автор:

(Всего статей: 9140)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: