Мінекоенерго: ЄБРР виділить кошти на проекти зберігання електроенергії

Мінекоенерго: ЄБРР виділить кошти на проекти зберігання електроенергії

Європейський банк реконструкції та розвитку спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією, як очікується, виділять кошти на впровадження проектів для зберігання електроенергії.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики та захисту довкілля України.

«Європейський банк реконструкції та розвитку та Міжнародна фінансова корпорація виділять кошти на впровадження проектів для зберігання електроенергії», — зазначили у міністерстві.

Повідомляється, що у межах першого інвестиційному форуму у Маріуполі були підписані два документи в енергетичній сфері.

«Один із документів – це меморандум про взаєморозуміння між НЕК «Укренерго» та ЄБРР щодо підготовки інвестиційного проекту створення енергетичного сховища та модернізації підстанції Азов. Це дозволить створити умови для вигідного функціонування енергозберігаючих установ в Україні. Другий — угода між Міжнародною фінансовою корпорацією та НЕК «Укренерго» щодо аналізу інституційно-нормативної бази, зокрема, дослідження способів стимулювання інвестицій приватного сектору в проекти зберігання електроенергії», — йдеться у повідомленні.

Міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель сказав, що підписання меморандуму та угоди – це позитивний фактор.

Він додав, що в українській енергосистемі велика кількість неманеврових потужностей, і за умов швидкого розвитку відновлюваних джерел енергії зростає потреба у балансуванні.

«Дуже приємно говорити про те, що за підтримки ЄБРР будуть напрацьовані необхідні рішення, зроблене технічне обґрунтування для залучення нових учасників ринку електричної енергії, а саме створення маневруючих потужностей», — додав Оржель.

«Термінал» писав, голова комітету енергетики та ЖКГ Верховної Ради, народний депутат від партії «Слуга народу» Андрій Герус заявив, що ціна електроенергії на «ринку на добу наперед» продовжує триматися нижче 1,4 грн.

Автор:

(Всего статей: 9089)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: