Укренерго упродовж 10 років планує інвестувати в розвиток мереж близько 63 млрд грн

Укренерго упродовж 10 років планує інвестувати в розвиток мереж близько 63 млрд грн

НЕК «Укренерго» провело відкрите обговорення Плану розвитку системи передачі на наступні 10 років, який у підсумку був підтриманий  представниками виконавчої влади, учасниками ринку електроенергії, експертами та галузевими асоціаціями. Найближчим часом Укренерго направить його на розгляд та затвердження НКРЕКП.

Цей документ, повідомила пресслужба НЕК,  враховує проекти розвитку мереж операторів системи розподілу, проекти з реконструкції та модернізації магістралей, які реалізуються Укренерго за кошти міжнародних фінансових інституцій, а також плани щодо розширення пропускної спроможності та видачі потужності генерації.

«До 2029 року Укренерго має реконструювати 79 підстанції та 1547 км діючих ліній електропередачі (ЛЕП). Також у планах є будівництво понад 3 тис км нових ЛЕП та збільшення трансформаторної потужність підстанцій більш ніж на 10 %», – зазначив директор з експлуатації та розвитку мережі Укренерго Олексій Брехт.

Сума інвестицій, необхідних для реалізації Плану з розвитку системи передачі Укренерго, оцінює в 62,6 млрд гривень. Вже у наступні 3 роки знадобиться 27 млрд гривень. Частина визначених заходів вже на сьогодні знаходиться на стадії реалізації. При цьому для зменшення навантаження на тариф системного оператора для їх фінансування залучаються кредитні кошти міжнародних фінансових організацій. Першочергові проекти, критично важливі для енергосистеми та окремих регіонів, фінансуються за рахунок тарифних коштів НЕК «Укренерго».

Також у найближчих планах Укренерго – будівництво ПЛ 330 кВ Новоодеська – Арциз із заміною двох трансформаторів на ПС 330 кВ «Арциз» та ПЛ 330 кВ Західноукраїнська – Богородчани з реконструкцією ПС 330 кВ «Богородчани» та підстанції  750 кВ «Західноукраїнська». У Південно-західному регіоні у пріоритеті будівництво повітряної лінії 330 кВ Дністровська ГАЕС – ПС 750 кВ «Вінницька», яка дозволить працювати Дністровській ГАЕС чотирма гідроагрегатами у режимах закачки та генерації.

Раніше «Термінал» писав, НКРЕКП опублікувала проект попереднього рішення про сертифікацію НЕК «Укренерго» як оператора системи передачі (ОСП).

 

Автор:

(Всего статей: 8924)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: