Україна підготувалася отримувати газ з Румунії

Україна підготувалася отримувати газ з Румунії

«Укртрансгаз» завершив підготовку газовимірювальної станції «Гребеники» в Одеській області для роботи в режимі реверсу.

Оператор газотранспортної системи України — компанія «Укртрансгаз» завершила модернізацію газовимірювальної станції (ГВС) «Гребеники» (Одеська область), що дозволить здійснювати реверсне транспортування газу в разі припинення транзиту блакитного палива з РФ.

Як повідомила прес-служба «Укртрансгазу», готовність об’єкта до роботи перевірили та підтвердили представники суміжного оператора ГТС «Молдовагаз», підписавши відповідний акт.

ГВС «Гребеники» задіяна в транспортуванні газу через кордон України з Молдовою. «Модернізація технологічної трубопровідної обв’язки станції дозволила істотно підвищити маневреність і надійність функціонування ГТС (газотранспортної системи — УНІАН), особливо в разі припинення транзиту російського газу з 1 січня 2020 року. Проектна потужність станції після модифікації становить 70 млн куб. м на добу в аверсному режимі і 4 млн куб. м на добу в реверсному режимі з Молдови», — йдеться в повідомленні. У компанії пояснили, що роботи були здійснені відповідно до ініціативи CESEC, яка передбачає забезпечення транспортування природного газу через Трансбалканські трубопроводи в реверсному напрямку з Греції через Болгарію і Румунію до України та Молдови.

Читайте в «Терміналі», Державна компанія-оператор газотранспортної системи «Укртрансгаз» 2 листопада припинила закачування природного газу до підземних сховищ (ПСГ) і перейшла в режим роботи, який передбачає відбір «блакитного» палива для потреб опалювального сезону 2019-2020 років.

 

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: