Гончарук розповів про реформування та плани щодо Держгеокадастру

Гончарук розповів про реформування та плани щодо Держгеокадастру

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук розповів про реформування Держгеокадастру та назвав три завдання відомства на наступний рік.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Процес реформування Держгеокадастру під моїм особистим контролем. З вересня цього року уряд почав повне очищення Держгеокадастру від корумпованих та неефективних керівників. За цей час ми змінили 20 обласних керівників», — написав Гончарук.

Прем’єр-міністр зазначив, що звільняти корупціонерів будуть до того часу, поки крісла не займуть чесні та патріотичні люди, та додав, що сьогодні він звільнив першого заступника начальника Держгеокадастру у Рівненській області Сергія Дубіча за озвучені під час наради щодо реформування діяльності Держгеокадастру факти корупції у відомстві. Також Гончарук доручив провести перевірку дій звільненого заступника.

«На Держгеокадастри у нас наступного року дуже амбітні плани. Наприклад, вперше в проекті українського Бюджету-2020 ми заклали гроші для того, щоб зробити сучасну цифрову карту території країни», — зазначив Прем’єр.

Гончарук також написав, що перед Держгеокадастром у 2020 році буде стояти три завдання:

 • облетіти всю територію і звершити створення цифрової моделі території України;
 • до 1 серпня інвентаризувати всю землю, включаючи 10 мільйонів гектарів сільськогосподарських земель, внести їх в кадастр і підготуватись до відкриття ринку землі;
 • забезпечити прозорість та оприлюднення рішень територіальних органів Держгеокадастру онлайн.

«Термінал» писав, Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради, Кабінету Міністрів та правоохоронних органів окреслив основні завдання у реформуванні в на важливості ефективної роботи Антикорупційного суду. Президент додав, що велика частина економічних невдач в Україні – на совісті недоброчесних суддів.

 

Автор:

(Всего статей: 8775)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: