Законодавство ФРН зазнало істотних змін на користь «Газпрому» — Німецькі Зелені

Законодавство ФРН зазнало істотних змін на користь «Газпрому» — Німецькі Зелені

Фракція блоку Союз 90/Зелені в німецькому Бундестазі звинуватила уряд ФРН у тому, що він своїми змінами до Закону про енергетичну промисловість запроваджує в національне законодавство істотні зміни на користь «Газпрому».

Про це йдеться у поясненні блоку, чому його депутати не голосували за зміни, яке є у розпорядженні Укрінформу.

«Завдяки законопроєкту про внесення змін до Закону про енергетичну промисловість разом з пояснювальною запискою до нього, змінами до порядку імплементації Газової директиви ЄС законодавство країни зазнало істотних змін на користь «Газпрому». В такий спосіб фракції ХДС/ХСС та СДПН порушили обіцянку, яку дав Федеральний уряд, і порушують зобов‘язання перед нашими партнерами в ЄС заради російського державного державного концерну», — йдеться у заяві.

Депутати звертають увагу на те, що до цього часу Федеральний уряд уникав з політичних міркувань будь-яких чітких заяв щодо того, чи то він обстоював цими поправками спеціальний дозвіл для Nord Stream 2, чи то буде діяти відповідно до очікувань європейських партнерів.

«Таким чином, Федеральний уряд порушує відвертіше, ніж будь-коли, першочерговість європейської єдності. Для нас це неприйнятно», — підкреслюють Зелені.

Вони зазначають, що поправка до Закону про енергетичну промисловість відтепер усуватиме одну з останніх перешкод для запуску газпромівського Nord Stream 2 тоді як Російська Федерація не зробила жодних істотних поступок і, тим більше, не надає жодних гарантій щодо майбутнього транзиту газу через Україну. Це викликає велике занепокоєння не лише у Києві, адже, попередні «гарантії» Кремля аж ніяк не були надійними.

Тривалий час уряд Німеччини замовчував своє фактичне схвалення проєкту «Газпрому», ховаючись за визначенням його як «приватного проєкту», йдеться у заяві. Після численних протестів європейських держав-партнерів уряд Німеччини поступився двічі, щоб хоча б певною мірою зберегти європейську єдність навколо проєкту. По-перше, говорячи, що мінімальна (і до сьогодні невизначена) кількість російського газу, мала б і надалі постачатися через Україну. По-друге, Федеральний уряд обіцяв імплементувати Газову директиву ЄС, яка повинна, принаймні, пом‘якшити наслідки запуску Nord Stream 2 для зачеплених країн-членів ЄС, у національне законодавство без змін.

Федеральний уряд порушив обидві свої обіцянки, стверджують Зелені.

Союз 90/Зелені із самого початку відхиляли проєкт «Газпрому» Nord Stream 2. Вони вважають цей проєкт екологічно неприйнятним, економічно сумнівним і таким, що веде до розколу всередині ЄС. Крім того, Nord Stream 2 аж ніяк не сприятиме диверсифікації джерел енергопостачання в Німеччині, а навпаки, посилить енергетичну залежність ФРН від російського державного концерну «Газпром».

Але перш за все, Nord Stream 2 є діаметрально протилежним європейським та німецьким цілям щодо захисту клімату, переконана екологічна партія. І підкреслює, що ця інвестиція в інфраструктуру невідновлювального, викопного палива ускладнює необхідну розбудову відновлюваних джерел енергії та, відповідно, декарбонізацію промисловості.

Автор:

(Всего статей: 9086)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: