Польща добудовує установку, щоб захиститися від “брудного” газу із РФ

Польща добудовує установку, щоб захиститися від “брудного” газу із РФ

У Польщі завпевнили, що готові до можливих перешкод із постачанням газу з Росії, особливо після заяви про намір розірвати після 2022 року газовий контракт з Ґазпромом.

Президент Польської нафтогазової компанії (PGNiG) Пьотр Возьняк запевнив, що Польща безпечна щодо запасів газу на найближчу зиму, пише Польське радіо.

Він додав, що його країна у цьому не самотня, адже всі європейські країни підготували великі запаси природнього газу.

Очільник PGNiG зазначив в ефірі телеканалу TVP Info, що ситуація пов’язана, зокрема, з російсько-українським конфліктом. Він зазначив, що Польща у підземних сховищах зберігає приблизно 50 мільйонів кубометрів природного газу.

Возьняк зауважив, що польська компанія сподівається зворотних дій Росії після того, як минулого тижня Польська нафтогазова компанія надіслала Ґазпрому декларацію про наміри розірвати договір купівлі-продажу російського газу.

Президент PGNiG запевнив, що Польща готова до можливих перешкод із постачанням газу з Росії. Пьотр Возняк запевнив, що у зв’язку з цим у польських газосховищах накопичено відповідні запаси природного газу.

За його словами, у Польщі завершується теж побудова установка для осушення газу.

«Польща готується до подібної ситуації, як у 2016 році, коли росіяни впустили воду до газу, зробивши його непридатним. У нас у Польщі досі не було такої установки, найближча така установка для осушення газу — у Німеччині, — сказав Пьотр Возьняк. Він додав, що цю інвестицію мають завершити у середині грудня.

Він нагадав, що 1 січня 2020 року завершується договір на транзит газу між Україною та Росією, що означає припиненням транспортування блакитного палива Україною. Потім у травні закінчується теж договір на транзит Польщею, газопроводом «Ямал-Європа».

Президент PGNiG також запевнив, що вже у новому році компанія має багато замовлень на прийняття скрапленого природного газу (LNG).

«Термінал» писав, Польща за три квартали 2019 року скоротила імпорт російського газу на 21% в річному численні.

 

Автор:

(Всего статей: 9614)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: