НКРЕКП схвалила попереднє рішення про сертифікацію ТОВ «Оператор ГТС України»

НКРЕКП схвалила попереднє рішення про сертифікацію ТОВ «Оператор ГТС України»

ТОВ «Оператор ГТС України» отримав схвальне попереднє рішення НКРЕКП про сертифікацію товариства як оператора ГТС.

Копія такого рішення наразі буде відправлена разом з іншою інформацією по запиту на сертифікацію в Секретаріат Енергетичного співтовариства, повідомила пресслужба Нафтогазу.

Таким чином, після отримання позитивного висновку Секретаріату Енергетичного співтовариства НКРЕКП зможе прийняти остаточне рішення, яке дасть можливість ТОВ «Оператор ГТС України» почати роботу в статусі юридично відокремленого Оператора ГТС з 01.01.2020 року.

Нафтогаз дякує Регулятору за конструктивний і професійний підхід до вирішення проблем ринку та оперативне реагування на необхідність прийняття ключових рішень для забезпечення роботи нового Оператора ГТС України.

«Всупереч заявам наших північних контрагентів ми довели, що завдяки координації зусиль професіоналів можна реалізовувати найамбітніші проекти у стислі строки. Попереду ще багато роботи, але робимо все, щоб анбандлінг було завершено вчасно і на високому рівні», – зазначив голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.

Нагадаємо, ТОВ «Оператор ГТС України» розраховує отримати сертифікацію як оператор газотранспортної системи до кінця поточного року, адже з 1 січня Оператор ГТС буде відокремлений від групи Нафтогаз (анбандлінг) та переданий в управління державної компанії ПАТ «Магістральні газопроводи України» (МГУ), підпорядкованому Міністерству фінансів України. МГУ буду володіти 100% акціями Оператора.

Такий план дій передбачений постановою Кабінету Міністрів України №840 «Про відокремлення діяльності з транспортування природного газу та забезпечення діяльності оператора газотранспортної системи».

Раніше «Термінал» писав, законопроект №2249 прийнятий в цілому та законопроект № 2359-1, схвалений за основу. Підтримали його 280 народних обранців. Метою законопроекту є створення належних умов для забезпечення виконання зобов’язань України щодо відокремлення діяльності з транспортування природного газу та забезпечення діяльності оператора газотранспортної системи.

Автор:

(Всего статей: 17521)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: