Добропільські збагачувальники переробили на концентрат чотири мільйони тонн рядового вугілля

Добропільські збагачувальники переробили на концентрат чотири мільйони тонн рядового вугілля

Збагачувальники ЦЗФ ДТЕК Добропільська переробили на концентрат чотири мільйони тонн рядового вугілля. Минулого року стільки вугілля фабрика переробляла на два тижні довше.

Про це повідомила пресслужба ДТЕК.

Фабрика з річною проектною потужністю 2,55 мільйони тонн, вже переробляє в півтора рази більше, завдяки потужній модернізації та придбанню нової техніки.

«Ми завжди шукаємо нові ефективні підходи до переробки вугілля на концентрат, — сказав головний інженер Євген Пелипенко. – Цього року відремонтували елеватори, стрічкові конвеєри, грохота та центрифуги. Це немалі кошти – у 2019 компанія ДТЕК інвестувала у Добропільську збагачувальну фабрику понад 41 млн грн».

Ювілейну чотирьохмільйонну тонну 25 листопада переробила технологічна зміна під керівництвом Андрія Андросенка: «Навіть коли за планом та усіма показниками здається, що інша зміна дасть ювілейну тонну, в останню мить виявляється, що це знову ми. Цього року ми переробили останні тонни у трьох мільйонах – у першому, третьому та четвертому. Але, насправді, це не так і важливо, тому що мільйонні досягнення — результат кожного у нашій великій родині збагачувальників, від машиністів конвеєра до вантажників вугілля, від електрослюсарів до директора. Пишаюся тим, що працюю з цими людьми».

Добропільські збагачувальники випустили з 4 млн тонн рядового вугілля 2,4 млн тонн якісного вугілля-концентрату. Цей концентрат став паливом для Запорізької, Ладижинської, Придніпровської, Бурштинської та Добротвірської теплоелектростанцій.

 Читайте в «Терміналі», українські теплоелектростанції накопичили запаси вугілля, які становлять 2,497 млн ​​тонн, що на 35% більше, ніж у минулому році, і є рекордним показником з 2015 року. Про повідомив міністр енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель у Facebook. «У цьому році у нас не тільки рекордні запаси газу в сховищах, але й рекордні запаси вугілля (з 2015 року). Сьогодні ми вийшли на рівень запасу 2 496,8 тис. тонн вугілля, що на 35% більше минулого року. Це знак, що ми пройдемо зиму без особливих проблем», — написав міністр.

Автор:

(Всего статей: 8198)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: