Польська PGNiG й українська ERU спільно видобуватимуть газ на Львівщині

Польська PGNiG й українська ERU спільно видобуватимуть газ на Львівщині
Польська нафтогазова компанія PGNiG і приватна українсько-американська компанія Energy Resources of Ukraine (ERU), яка діє в Україні, домовилися про співпрацю щодо пошуку та видобутку газу у Львівській області, поблизу кордону з Польщею.

Про підписання спільної угоди повідомили під час спільної прес-конференції у Варшаві голова PGNiG Пьотр Возняк і керуючий партнер ERU Дейл Перрі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Підписана угода дозволить нам здійснювати пошук і видобуток природного газу на дуже перспективній території», — заявив голова PGNiG Пьотр Возняк.

Він висловив сподівання на плідну співпрацю з ERU в експертній сфері щодо отримання відповідних концесій і подальших робіт в Україні.

Як зазначив голова PGNiG, до ведення буріння польська компанія у Львівській області буде готовою упродовж найближчих місяців після отримання усіх необхідних дозволів, а перші позитивні результати планує отримати за два наступні роки.

Спершу PGNiG планує здійснити геофізичні дослідження і виконати перше буріння на глибину 2,5 тис. метрів. Це дасть можливість спланувати подальші роботи.

Возняк повідомив, що видобутий газ можна буде використати у двох напрямках: продавати його в Україні, або експортувати з України до Польщі.

Як зазначив голова PGNiG, поклади газу у Львівській області є продовженням польського газового родовища «Перемишль», яке вже експлуатується 60 років. Його запаси оцінюються в 74 млрд кубометрів, з яких вже видобуто 65 млрд кубометрів. Щороку з родовища «Перемишль» PGNiG видобувається 0,5 млрд кубометрів газу. Водночас, польська компанія прогнозує, що повторне поглиблене вивчення газового родовища «Перемишль» дасть можливість підтвердити наявність на території країни ще 20 млрд кубометрів газу. ERU є приватною українсько-американською компанією, яка спеціалізується в реалізації проектів в українській енергетиці. Влітку 2016 року ERU спільно з PGNiG розпочала поставки газу в Україну. В серпні 2019 року PGNiG закупив у США для потреб ERU скраплений газ, який в листопаді був доставлений в Україну.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: