Укренерго подала в суд на Мінекоенерго

Укренерго подала в суд на Мінекоенерго

Державна компанія «Укренерго», оператор Об’єднаної енергосистеми країни, в судовому порядку просить зобов’язати Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища узгодити інвестиційну програму компанії для подальшого затвердження регулятором.

Про це йдеться в повідомленні компанії.
«Укренерго» судиться з Міністерством енергетики та захисту навколишнього середовища України, яке критично затягує погодження інвестиційної програми компанії на 2020 рік, щоб зобов’язати міністерство швидше узгодити цей документ», — йдеться в повідомленні.

У компанії підкреслюють, що без узгодження інвестпрограми з боку галузевого міністерства «Укренерго» не може подати її на затвердження в Національну комісію, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

«Якщо інвестпрограму на 2020 рік не буде погоджено до кінця поточного року, вже з 1 січня 2020 автоматично заблокується можливість для реалізації всіх проектів будівництва і реконструкції мереж, здійснення розрахунків з контрагентами-підрядниками, в тому числі — в рамках міжнародних інвестпроектів», — зазначає прес-служба компанії.

Читайте в «Терміналі», у ході відкритих громадських обговорень НКРЕКП запропонувала затвердити тариф НЕК «Укренерго» на 2020 рік на передачу електричної енергії на рівні 135,78 грн/МВт·год та послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління – 10,23 грн/МВт·год. Так, повідомляє пресслужба відомства,  тариф НЕК «Укренерго» на передачу зменшиться на 22,18% порівняно із середнім тарифом з моменту запуску нового ринку електроенергії у ІІ півріччі 2019 р. (165,89 грн/МВт∙год), а на диспетчеризацію збільшиться на 21,41% (середній тариф у ІІ півріччі – 8,04 грн/МВт∙год) через додаткові витрати на оплату допоміжних послуг та забезпечення роботи Адміністратора розрахунків та Адміністратора комерційного обліку.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: