Відбувається перевірка дій всіх філій Геокадастру — Милованов

Відбувається перевірка дій всіх філій Геокадастру — Милованов

Відомчий наказ щодо виплати заробітної плати працівникам Держгеокадастру підписано, фінансування зарплат відкрито.

Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов у Фейсбуці.

“Наказ про затвердження підписано і надано кадастру. Фінансування відкрито. Всі території, які подали платіжні доручення до казначейства, зможуть отримати заробітну плату чи вже отримали”, — написав Милованов.
Він зазначив, що проблема з невиплатою заробітної плати у Держгеокадастрі не є системною і залежить від виконавців на місцях.

“Як ви знаєте, керівництво Геокадастру на регіональному рівні — в процесі відсторонення, і відбувається перевірка дій всіх філій Геокадастру. Кадастр виплатив аванс тільки апарату, а на територіях не вистачало залишків коштів. Тому території не змогли дати аванс”, — пояснив міністр.

Раніше Милованов спростував причетність Мінекономіки до затримок зарплат у Держгеокадастрі. За словами Милованова, з 19 листопада до 5 грудня 2019 року паспорт Держгеокадастру перебував на погодженні у Мінфіні. Після проходження паспорту платежі мали переходити з рахунків колишнього МінАПК до Мінекономіки.

9 грудня у Держгеокадастрі розпочалася комплексна перевірка роботи територіальних осередків та м. Києва. Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Денис Башлик на виконання доручення уряду наказав відсторонити від виконання посадових обов’язків керівників та заступників керівників головних управлінь Держгеокадастру в областях та м. Києві з метою комплексної перевірки роботи органу.

«Термінал» писав, «Кадастр 2.0. Прозорість, доступність, інновації» — новий Голова Держгеокадастру Денис Башлик представив концепцію реформування органу та стратегію розвитку відомства.

Про це повідомляється на сайті уряду. «Серед ініціатив – повна діджиталізація процесів та усунення контакту з чиновником; скорочення та спрощення процедур; створення департаментів сервісного контролю; максимальне відкриття інформації про землі, ліс, воду, інші природні ресурси та об’єкти нерухомості; дерегуляція та передача частини повноважень на місцевий рівень, — підкреслив Денис Башлик.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: