ЕКСПЕРТНА ДУМКА: Існує запас в 30-50 коп для подальшого зниження цін на пальне в роздрібній торгівлі — Рябцев

ЕКСПЕРТНА ДУМКА: Існує запас в 30-50 коп для подальшого зниження цін на пальне в роздрібній торгівлі — Рябцев

АМКУ використовує для оцінки цінових тенденцій на ринку те ж саме програмне забезпечення, що і більшість українських трейдерів. Як тільки трейдери помічають, що можна знижувати ціни, АМКУ також це бачить.

Про це в інтерв’ю журналістам «Терміналу» сказав, директор спеціальних проектів НТЦ «Псіхєя» Геннадій Рябцев.

«Коли трейдери знизили ціни, АМКУ опублікував вказівку для зниження цін. На однакові показники ці два суб’єкти відреагували відповідним чином. Трейдери знизили ціни, а АМКУ оприлюднив свою заяву, стосовно зниження цін», — сказав Геннадій Рябцев.
«Я не бачу причинно — наслідкового зв’язку між заявою АМКУ та поведінкою трейдерів. Якщо проаналізувати , як трейдери реагують на зміни зовнішньої коньюнктури, ми побачимо що відповідна реакція є. Так вона менш повільна, коли йдеться про зниження цін і вона швидша, коли йдеться про зростання цін. Але це відома в усьому світі економічна особливість, адже для того щоб закупити нову партію нафтопродуктів на зрозтаючому тренді, трейдерам потрібно спочатку отримати гривневу масу, накопичити її, щоб потім обміняти її в валюту, закупити паливо тощо. Тодія як на спадному тренді цього робити не потрібно і трейдери не поспішають»,- резюмував директор спеціальних проектів НТЦ «Псіхєя».

«Зараз існує ще запас для подальшого зниження цін в роздрібній торгівлі, він становить близько 30-50 коп в залежності від марки нафтопродуктів та мережі. Багато що буде визначатися подальшою поведінкою фінансово-промисловиї групи «Приват», точніше мережами, які з нею пов’язують, тому що вони традиційно є найпотужнішою силою на ринку і 1625 одночасних знижень чи одночасних зростань ціни вони відчутні відразу. Стосовно того що буде далі, все буде визначатися подальшою поведінкою курсу та вартістю нафтопродуктів на кордоні. Якщо ці два чинника будуть змінюватися в одному напрямку, тобто гривня укріплюватися, а ціни на кордоні знижуватися або залишатися стабільними, то автомобілісти отримають подальші приємні зниження цін на АЗС.

«Термінал» писав, великі мережеві оператори почали зниження цін на бензини і дизельне пальне на 20-50 копійок за літр. Про це свідчать данні інформаційно-аналітичної системи online-моніторинга і анализа ринків PsycheaFUEL 3.0.

 

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: