Виробництво автомобілів в Україні зросло на 6%

Виробництво автомобілів в Україні зросло на 6%
За січень-листопад 2019 року в Україні було зібрано 6740 автотранспортних засобів, що на 6% більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Про це повідомляє Асоціація автовиробників України (Укравтопром).

“Всього за 11 місяців з початку року в Україні було зібрано 6740 од. автотранспортних засобів або на 6% більше, ніж за аналогічний період 2018 року”, — йдеться у повідомленні.

Отже, за вказаний період, виробництво легкових автомобілів в Україні порівняно з відповідним минулорічним періодом зросло на 7% — до 5822 одиниць, а виробництво комерційних — знизилось на 12% — до 116 одиниць. Також за 11 місяців цього року на 6% зросло виробництво автобусів — до 802 одиниць.

У профільній асоціації відмітили, що в листопаді цього року в Україні було виготовлено 544 одиниці автотранспортних засобів, що на 5% більше, ніж у листопаді 2018 року, проте на 40% менше, ніж у жовтні 2019 року.

Так, завод ПрАТ «Єврокар» — єдиний виробник легкових автомобілів в Україні, у листопаді цього року випустив на 2 автомобілі більше, ніж у листопаді минулого року, проте на 45% менше, ніж у цьогорічному жовтні.

У листопаді цього року в Україні також було вироблено на 3 одиниці більше комерційних автомобілів (без урахування статистики (ПрАТ) «АвтоКрАЗ»), ніж в листопаді 2018 року, але на 25 одиниць менше, ніж у жовтні 2019 року.

Виробництво автобусів в Україні у листопаді 2019 року порівняно з листопадом минулого року зросло на 25%, а в порівнянні з жовтнем цього року — на 21% до 98 одиниць.

Раніше «Термінал» писав, у травні українці придбали і поставили на облік 643 електромобілі. З цієї кількості: легкових – 610 шт., комерційних – 33 шт. Таким чином, у порівнянні з минулим роком травневий попит на легкові електромобілі в Україні зріс майже в півтора рази, а на комерційні – на 43 відсотки.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: