ЕКСПЕРТНА ДУМКА: Трейдери зараз не конкурують ціною в тій мірі, в якій вони могли б конкурувати — Рябцев

ЕКСПЕРТНА ДУМКА: Трейдери зараз не конкурують ціною в тій мірі, в якій вони могли б конкурувати — Рябцев

Українский ринок найчастіше реагує на короткотермінові тенденції, але  існують загальні тенденції, які спостергіються на ринку нафтопродуктів упродовж останіх кількох років.

Про це в інтерв’ю журналістам «Терміналу» сказав, директор спеціальних проектів НТЦ «Псіхєя» Геннадій Рябцев.

«Ця тенденція полягає в тому,  що ціни на ринку в Україні завищені, тобто трейдери реагують на зовнішню кон’юнктуру. Приміром, якщо гривня укріплюється, вони знижують ціни, якщо гривня слабшає, вони підвищують ціни. Але…в цих цінах є велика «подушка безпеки», яка становить в залежності від бренда гривні 3-4 на літрі. Якось ця «подушка» утворилася достатньо непомітно для споживача, але відсутність органу державної влади відповідального за формування і реалізацію політки розвитку цього ринку — саме вони спричинили те, що трейдери відчули себе не підконтрольними і користуючись ассеметричністю інформації, коли споживач знає про ціну палива значно менше, а ніж виробник, трейдери  необгрунтовано завищують ціни», — сказав директор спеціальних проектів НТЦ «Псіхєя».

«Той приріст експлуатаційних характеристик, яке отримує споживач від палива «з ім’ям» і «звичайного» палива не достатній для обгрунтування різниці в ціні. Насправді той пакет «присадок» коштує десь 7 копійок, а різниця в цінах — гривня і більше. Це мало під собою підставу раніше, коли в країні можна було реалізовувати паливо евро 1,евро 3. Ось тоді компанії, які реалізували паливо евро 4 і евр о5 могли собі дозволити таку велику різницю. Але тепер в Україні реалізується лише паливо евро 5, а відмінність в цінах між «звичайним» і «іменним паливом» залишилася, і вона, на мій погляд нічим не обгрунтован, окрім бажання більше заробити»- резюмував директор спеціальних проектів НТЦ «Псіхєя» Геннадій Рябцев.

Читайте ще в «Терміналі», АМКУ використовує для оцінки цінових тенденцій на ринку те ж саме програмне забезпечення, що і більшість українських трейдерів. Як тільки трейдери помічають, що можна знижувати ціни, АМКУ також це бачить. Про це в інтерв’ю журналістам «Терміналу» сказав, директор спеціальних проектів НТЦ «Псіхєя» Геннадій Рябцев.

 

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: